14:30 , 1402/6/26
کد خبر: 000033383
بازدید: 1188
دستگیری قاتل شیشه‌ای در تهرانسر

رئیس پلیس آگاهی پایتخت درباره دستگیری فردی که به قتل یک مرد جوان در منطقه تهرانسر متهم بود، خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت، اعلام کرد که همسایه‌ها از کشف جسد این مرد جوان در سرویس بهداشتی خانه‌اش در خیابان رضایی منطقه تهرانسر گزارش دادند. وی اظهار کرد که تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به محل حادثه اعزام شدند و جسد این مرد حدود ۳۰ ساله که به دلیل ضربه به سرش به قتل رسیده بود، پیدا کردند. همچنین در بررسی‌های ابتدایی مشخص شد که همسایه‌ها جسد مقتول را کشف کرده و تردد مشکوک یک فرد ناشناس را در ساختمان دیده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند فرد ناشناسی که در ساختمان تردد داشته، دوست قدیمی مقتول بوده و از گذشته با او مراودات مالی داشته است که همین موضوع، شک تیم جنایی را برانگیخت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان با بررسی‌های تخصصی متوجه شدند، مقتول به دلایل نامشخصی با دوست خود درگیر و در جریان این نزاع به قتل رسیده است؛ کارآگاهان نیز پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جنایت، هویت متهم را شناسایی کردند.

سردار گودرزی ادامه داد: تحقیقات ادامه داشت تا اینکه با اقدامات اطلاعاتی گسترده مخفیگاه متهم در جنوب تهران ردیابی شد که کارآگاهان با دستور قضائی وی را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند همچنین گوشی سرقت شده مقتول در بازرسی از خانه متهم کشف شد.

وی افزود: متهم که در جریان تحقیقات با اظهارات ضد و نقیض قصد داشت تا مسیر پرونده را تغییر دهد پس از مواجه با شواهد و مدارک موجود مبنی بر دست داشتن در این جنایت هولناک، به قتل دوست خود اعتراف کرد و گفت، با مقتول در خانه‌اش مشغول مصرف مواد مخدر بودیم که ناگهان او به قصد اینکه من را هدف آزار و اذیت شیطانی قرار دهد به من حمله کرد؛ من نیز در جریان این درگیری با یک سنگ بزرگ که در خانه بود به سر او ضربه‌ای وارد کردم؛ پس از جنایت، بند کلاه هودی مقتول را دور گردنش انداختم و جسد را به سرویس بهداشتی کشاندم.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت متذکر شد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرایم احتمالی و روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید