13:29 , 1401/9/3
کد خبر: 000016740
بازدید: 1142

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد

در شمال عراق تلفات سنگینی از دشمن گرفتیم/ افزایش استقبال جوانان از بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بر افزایش استقبال جوانان از بسیج تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایونا، سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز (پنج شنبه، 3 آذر) در دیدار با آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در دفتر جامعه مهندسین قم حضور یافته و با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج گفت: بسیج در شرایط جدید کشور با رویکردهایی که به تصویب مقام معظم رهبری رسیده در حال بازآرایی خود است تا در این راستا بتواند رسالت هایی بزرگ را رقم زده و برای دفاع همه جانبه در عرصه جنگ ترکیبی آماده شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه استقبال جوانان از بسیج رو به افزایش است، گفت: در روزهایی که شاهد وقوع فتنه آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی بودیم بسیجیان در کنار آحاد ملت در مراسم مختلف حضوری پرشور داشتند و در مناسبت هایی مانند 28 صفر یا 13 آبان و هفته وحدت یا تشییع پیکر شهدا حضور گسترده مردم استان های مختلف را شاهد بودیم.

وی همچنین به عملکرد سپاه پاسداران اشاره کرد و افزود: سپاه نیز در این مدت اقدامات درخور توجهی داشته و مقابل فتنه دشمنان قد علم کرده است. بر همین اساس بعد از دادن اخطارهای لازم به کومله در شمال عراق بمبارانی صورت گرفت که تلفات سنگینی برای دشمنان داشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین همچنین اظهار کرد: آنچه امروز به عنوان دستاورد نظام تلقی می شود حاصل بصیرت مردم و حضور ایمانی آنهاست و بر این اساس است که در درگیری های منطقه قفقاز یا سایر تحولات سرزمین های اشغالی اقتدار انقلاب ما به خوبی به نمایش گذاشته شده است.

وی با تاکید بر اینکه طی ناآرامی ها و حوادث اخیر هیچ یک از پایگاه های بسیج از سوی عوامل دشمن گرفته نشده، اظهار کرد: در این مدت هیچ کدام از بسیجیان لغزشی نداشته و محکم ایستادند و شهدایی نیز تقدیم نظام کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به فتنه افروزی های اخیر دشمنان گفت: روز 30 شهریور ماه آمریکایی ها از منطقه غرب آسیا نامه ای به پنتاگون نوشته و در قالب آن چنین اعتراف کردند که در این توطئه شکست خورده ایم و مردم ایران در این مسیر با ما همراهی نکرده اند. حتی در میان دشمنان اختلاف نظر پیش آمده و برخی بر این نکته تاکید دارند که در این شرایط تکلیف پول هایی که تاکنون در این راه خرج کرده ایم چه می شود؟

سردار سلیمانی همچنین گفت: البته در داخل کشور نیز عده ای فریب خوردند که برای رفع این مشکل باید در حوزه جهاد تبیین باید قدرت بیشتری پیدا کنیم چراکه تا امروز هم هر حرکتی در این حوزه انجام شده از سوی مردم مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: از سوی دیگر در زمینه هایی که ابهامی برای جوانان وجود دارد باید سازمان بسیج تلاش کند این موارد را رفع کند. برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا در قالب آنها دانش آموزان و دانشجویان را برای اردوهای پیشرفت به مناطقی ببریم که در آنها پیشرفتی صورت گرفته تا بدین ترتیب برخی ابهامات از ذهن آنها برطرف شود. در هر حال در بسیج سه حوزه جهاد خدمت، جهاد تبیین و جهاد امیدآفرینی دنبال می شود و بسیج گوش به فرمان رهبری است تا بتواند از ظرفیت های خود برای تحقق آرمان های انقلاب بهره بگیرد.

           

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار