16:48 , 1401/8/24
کد خبر: 000016556
بازدید: 1223
در بازارهای تهران چه خبر است؟

بررسی های میدانی گویای آن است که در بازارهای اصلی تهران مانند بازار بزرگ تهران، امین حضور، پاساژ علا الدین و در محدوده های امیرآباد و ملاصدرا حداقل تا ظهر امروز کسبه در حال فعالیت بوده اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایونا، ایسنا گزارشی میدانی از وضعیت امروز بازارهای اقتصادی منتشر کرده و در قالب آن بر این نکته تاکید کرده که وضعیت این بازارها حداقل تا ظهر امروز تقریبا به دور از حاشیه بوده است.

بر این اساس این افراد تا ظهر امروز فعالیت های خود را به سبک سابق ادامه دادند اما با شروع تدریجی تحرکات برای حفظ امنیت و جلوگیری از تخریب اموال و مغازه هایشان نسبت به تعطیلی آنها اقدام کردند.

همچنین اعلام شده حوالی میدان انقلاب هم که در گذشته در مواقع اعتراضات شاهد تجمع نیروهای انتظامی بودیم امروز حداقل تا حوالی ظهر جمعیت زیادی از ماموران حضور نداشته اند و کسبه و کتابفروشی ها و حتی در موارد متعدد دست فروش ها فعالیت خود را دنبال می کردند.

طبق این گزارش در سپهسالار گفته می شود در برخی کوچه و پس کوچه ها تعقیب و گریزهایی میان تعداد کمی از افراد و نیروهای امنیتی دیده شده و از سوی برخی ماموران یگان ویژه اینگونه عنوان شده که این افراد اقدام به پرتاب کوکتل مولوتف کرده اند. 

بر این اساس کسبه مغازه های خود را به حالت نیمه باز درآورده و یا کاملا بسته اند و اینگونه عنوان شده که عده ای موتوری از مقابل این مغازه ها رد شده و چنین اعلام کرده اند که هر مغازه ای باز باشد آن را آتش خواهیم زد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار