08:16 , 1403/3/19
کد خبر: 000050477
بازدید: 1187
دریافت یک میلیون سکه همستر کمبات

پاداش جذاب همستر کامبت از طریق کد مورس را از دست ندهید. همین الان برای دریافت یک میلیون سکه همستر کمبات ادامه مطلب را بخوانید.

به گزارش خبرنگار فناوری ایونا به نقل از گجت نیوز: پاداش جذاب همستر کامبت از طریق کد مورس را از دست ندهید. همین الان برای دریافت یک میلیون سکه همستر کمبات ادامه مطلب را بخوانید.

عاشقان بازی همستر کامبت روز به روز تعدادشان افزایش می‌یابد و توسعه‌دهندگان این بازی تلگرامی هم با روی خوش از اعضای وفادار جامعه خود استقبال می‌کنند. دریافت کارت‌های کامبو و پاداش ۵ میلیون سکه‌ای در کنار خلاقیت‌های دیگری که تیم همستر به کار می‌گیرند، کاربران را مشتاق به بازی بیشتر می‌کند.

دریافت یک میلیون سکه همستر کمبات

به‌تازگی در صفحه آغازین ربات تلگرامی همستر کمبات، جایی که دو موش کت شلواری (شبکه TON و سکه همستر) دست به سینه ایستاده‌اند، شاهد تعبیه کد مورس هستیم که نشان می‌دهد توسعه‌دهندگان این بازی هدایای جدیدی برای کاربران خود در نظر دارند.

آموزش گام به گام پاداش کد مورس

نحوه دریافت یک میلیون سکه همستر کمبات با کد مورس

برای دریافت پاداش یک میلیون سکه‌ای کد مورس طبق نقشه راه زیر عمل کنید:

 
  • وارد ربات همستر کامبت شده و از قسمت بالای صفحه اصلی سه مرتبه روی گزینه Earn per tap ضربه بزنید تا صفحه همستر قرمز شود.

  • کلمه امروز ۱۸ خرداد TON است که باید کد مورس آن را روی صفحه دایره‌ای قرمز اعمال کنید.

  • برای حرف T باید یک مرتبه روی صفحه انگشت خود را نگهدارید. (-)

  • برای حرف O باید سه مرتبه انگشت خود را روی صفحه نگهدارید. (- – -)

  • و برای حرف N باید یک بار انگشت خود را برای ۳ ثانیه نگهدارید و سپس روی صفحه یک بار ضربه بزنید. (. _)

نکته مهم این‌که بعد از پایان هر حرف و اعمال کد مورس آن، کمی صبر کنید تا حرف انگلیسی برای شما باز شود و در جایگاه بنشیند و از ضربه زدن‌های متوالی و تکراری خودداری کنید.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید