11:02 , 1402/8/30
کد خبر: 000036636
بازدید: 1346
درگیری مسلحانه در برج های چالوس

در درگیری مسلحانه روز دوشنبه در یکی از برج‌های معروف شهر چالوس، سرکرده اصلی و مشهور سرقت مسلحانه و عامل فراری دادن یک مجرم سابقه‌دار شناسایی و به همراه همدستانش دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا به نقل از فارس، روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲، در جریان عملیات هماهنگ پلیس در طبقه ۱۸ یک برج مسکونی در یکی از معروف‌ترین مجتمع‌های شهرستان چالوس، یک سارق مسلح و معروف که به عنوان سردسته اصلی یک باند سرقت شناخته می‌شد، شناسایی و دستگیر شد.

بر اساس گزارش، این جنایتکار فراری چندی پیش یکی از متهمان را از یکی از بیمارستان‌های تهران فرار داده بود. با استفاده از اطلاعات به دست آمده توسط مأموران پلیس آگاهی تهران، مخفیگاه این فراری شناسایی شد و صبح امروز، نیروهای نوپو یگان ویژه با حکم قضایی به محل اختفای او، که در طبقه ۱۸ یک برج مسکونی معروف در چالوس قرار داشت، حاضر شدند.

در حین این عملیات که با تیراندازی مسلحانه از سوی جنایتکاران آغاز شد، پس از درگیری و تبادل شلیک تیر، سرکرده اصلی باند زخمی شد و دو گلوله به ناحیه پا و شکم او اصابت کرد. سپس او به همراه ۴ نفر دیگر از همدستانش که در محل حضور داشتند، دستگیر شدند.

در این عملیات، سه قلاب کلت کمری، مقادیر قابل توجهی از مهمات، نوشیدنی‌های الکلی، مواد مخدر، انواع سلاح سرد و دو دستگاه خودرو کشف شدند که اینها جزء به دست آورده‌های نیروهای نوپو یگان ویژه در این عملیات بودند.

لازم به ذکر است که متهم مصدوم دستگیر شده، سوابقی از سرقت مسلحانه و قتل در گذشته خود دارد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید