12:05 , 1402/2/30
کد خبر: 000025033
بازدید: 1455
درگیری خونین در روانسر/ «محمد کریمی» به قتل رسید

محمد کریمی که برای وساطت وارد صحنه درگیری خونین می شود، حین درگیری با ضربه چاقو به قتل می رسد.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، فرهاد تاب زر، شهردار روانسر در استان کرمانشاه، درباره این قتل، اظهار کرد: در ساعت ۲۰ روز گذشته، جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، در شهر روانسر درگیری بین دو خانواده اهل کرمانشاه و پاوه اتفاق افتاد.

وی اضافه کرد: در این درگیری، یکی از پرسنل آتش‌نشانی شهرداری روانسر برای واسطه‌گری وارد عمل شد، اما متأسفانه به دلیل برخورد ضربه چاقو به گردنش، فوت کرد.

شهردار روانسر گفت: محمد کریمی، جوانی ۲۸ ساله بود که به عنوان یک کارآمد و با اخلاق شناخته می‌شد. فوت او به معنای از دست دادن یک سرمایه بزرگ است.

ماجرای درگیری خانوادگی در روانسر چه بود؟

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر اعلام کرد که با تلاش پلیس، عامل اصلی نزاعی که منجر به یک جنایت قتل شده بود، بازداشت شده است.

سرهنگ احمد رستمی اظهار کرد که حدود ساعت 20:30 دقیقه شب جمعه (29 اردیبهشت)، یک درگیری و نزاع گروهی توسط افرادی که سوار یک خودروی پژو 206 بودند، منجر به قتل شد. این ماجرا به پلیس گزارش شد و تحقیقات و رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

دستگیری قاتلان در کمتر از 2 ساعت

وی افزود: در این راستا، با هدایت عملیاتی فرمانده انتظامی استان، تعدادی از عوامل انتظامی و تخصصی در شهرستان روانسر و مرکز استان مشغول به کار شدند. با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و نظارت بر محورهای ارتباطی، توانستیم 4 نفر از عاملان درگیری که مخفی شده بودند را در کمتر از 2 ساعت شناسایی و دستگیر کنیم. همچنین، خودرو مورد نظر نیز توقیف شد.

این مقام انتظامی در حالی که به اعتراف صریح یکی از متهمان دستگیر شده در قتل اشاره می‌کرد، افزود: با تلاش ماموران، ما توانستیم سلاح سردی که در جریان این جنایت استفاده شده بود، را کشف کنیم.

فرمانده انتظامی روانسر نیز تأکید کرد که متهمان در حال حاضر در اختیار پلیس آگاهی استان قرار دارند تا تحقیقات تکمیلی انجام شود.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید