21:03 , 1403/4/11
کد خبر: 000055522
بازدید: 5226
خودکشی بلاگر معروف زن ایرانی/ علت چه بود؟

ویدا همسر بلاگر معروف مرحوم پیمان آدیداس دوباره ازدواج کرد و حالا خبر می رسد با خوردن قرص برنج خودکشی کرده است.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا به نقل از تسنیم: بلاگر اینستاگرام معروف که با انتشار استوری‌های متعدد در فضای مجازی تهدید به خودکشی کرده بود، با قرص برنج به زندگی خود پایان داد و بدین ترتیب تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

 
 

ویدا، همسر مرحوم پیمان آدیداس بلاگر معروف اینستاگرام و خالق کلیپ‌های سوسماس در فضای مجازی بود.

بعد از ظهر امروز دوشنبه یازدهم تیرماه، مرگ مشکوک زن جوانی در محله تجریش به مرکز فوریت‌های  پلیسی 110، گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد زن جوان بلاگری را مشاهده کردند که براثر مصرف قرص برنج خودکشی کرده بود.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، احتمالا زن جوان که با نامزد بلاگر خود از شمال راهی تهران بوده دچار اختلاف و در مسیر از خودروشان پیاده شده و سپس به قصد خرید قرص راهی ناصر خسرو شده است؛ بررسی‌های بیشتر هم نشان می‌داد که زن جوان هنگامی که داشته به خیابان ناصر خسرو می‌رفته در مسیر استوری گذاشته و طلب حلالیت کرده است! همچنین مرد قرص فروش نیز  او را تا تجریش همراهی کرده است.

بدین ترتیب مرد قرص فروش هدف تحقیق قرار گرفت و ماجرا را اینطور به تیم جنایی توضیح داد: متوفی هنگامی که به ناصرخسرو آمد در خواست قرص برنج کرد اما در آن موقع قرص موردنظر را نداشتم به‌خاطر همین موضوع و با اسرار خودش رفتیم تا قرص تهیه کنیم اما هنگامی که بازگشتیم گاری‌ام را به سرقت برده بودند من که شاکی شدم او مدعی شد، قرص را نمی‌خورد فقط می‌خواهد مرد جوانی را بترساند.

وی ادامه داد: زن جوان  در خواست کرد تا با یکدیگر به تجریش برویم و پول را آنجا به من بدهد اما ناگهان در محل موردنظر جلوی چشمان مرد جوان قرص را خورد و حالش بد شد؛ او خیلی زود به بیمارستان منتقل شد اما اقدامات کادر درمان فایده‌ای نداشت و روی تخت بخش اورژانس به کا م مرگ فرو رفت.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم و بیمارستان، تیم تحقیق از سوی بازپرس جنایی مأموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی بررسی‌های خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

با قاضی موسی رضازاده زاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهمدادسرایجنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات تیم جنایی همچنان ادامه دارد.

نظر شما


نظرات

مکاییل

متاسفانه وقتی انسان از چارچوب زندگی که خداوند و پیامبران و امامانمان توصیه کرده اند خارج شویم زندگی بی هدف و بی انگیزه میشود و پایبند نبودن به اصول زندگی درست منجر به حوادث تلخ این چنینی می شود پایبند نبودن به اصول زندگی توصیه شده که اگر انسان به این توصیه ها عمل کند و سر لوحه ی زندگی خود قرار دهد با ارامش و شادابی به زندگی خود در کنار خانواده و جامعه ادامه میدهد.اما غرق شدن در مادیات و لذتهای دنیوی نتیجه ای جز اینچنین حوادت نخواد داشت

2 هفته قبل

اخبار پر بازدید