11:58 , 1402/6/26
کد خبر: 000033375
بازدید: 1125
خواب آلودگی بلای جان راننده کامیون شد

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که یک وانت صبح امروز در محدوده بزرگراه لشگری به سمت غرب واژگون شده است، این حادثه به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل خستگی و خواب آلودگی رخ داده است.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، سرهنگ رابعه جوانبخت، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ، افزود که تیم کارشناسی منطقه ۲۱ پلیس راهور تهران بزرگ فوراً به محل حادثه اعزام شده و اقدامات لازم برای ایمن سازی محل تصادف و جلوگیری از وقوع حوادث دیگر را انجام داده و همچنین علل و عوامل این حادثه را بررسی کرده‌اند.

سرهنگ جوانبخت افزود: خوشبختانه در این حادثه به راننده و شخص دیگری آسیبی نرسیده است.

وی گفت: با حضور جرثقیل راهور در موقعیت تصادف، وانت جا به جا و به کنار راه منتقل داده شد و محل حادثه به وسیله عوامل شهرداری پاکسازی و جریان ترافیک به حالت عادی بازگشت.

سرهنگ جوانبخت از رانندگان ناوگان حمل بار خواست: حتماً قبل از حرکت استراحت کافی و لازم را داشته باشند و از تردد با چشمان خواب آلود در سطح معابر خودداری کرده و ضمن رعایت قوانین حمل بار و توجه به ظرفیت وسیله خود اقدام به بارگیری کنند و در هنگام رانندگی با سرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارند تا دیگر شاهد بروز این حوادث در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید