15:48 , 1401/9/4
کد خبر: 000016755
بازدید: 1193
خلاصه نیمه اول بازی ایران-ولز/ از خواندن سرود ملی تا گلی که آفساید اعلام شد

نیمه اول بازی ایران-ولز در رقابت های جام جهانی 2022 با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، تیم ملی کشورمان در دومین رقابت خود در جام جهانی 2022 قطر ظهر امروز (جمعه، 4 آذر) به مصاف تیم ولز رفت.

 در این بازی بر خلاف نبرد قبلی ایران مقابل انگلیس، به نظر می رسد موقعیت های تیم ملی کشورمان برای گل زنی و تصاحب توپ به مراتب بیشتر از تیم حریف بود و در دقیقه 15 سردار آزمون پاس گلی را به علی قلی زاده داد که این توپ را وارد دروازه حریف کرد که مورد پذیرش داور بازی قرار نگرفته و افساید اعلام شد. 

پیش از حمله آزمون نیز در دقیقه 12 رابرتس بازیکن تیم ولز سانتری روی دروازه ایران زد که این ضربه سر او از سوی سید حسن حسینی دفع شد.

 در دقیقه 23 این بازی رامین رضاییان با یک ضربه کاشته موقعیتی برای سردار آزمون فراهم کرد که ضربه آزمون در نهایت نتیجه خاصی نداشت.

 همچنین در دقیقه 41 این بازی هری ویلسون به سمت دروازه ایران ضربه ای زد که از سوی مدافعان تیم ملی به کرنر فرستاده شد. 

دقایق پایانی نیمه اول این بازی بدین شکل سپری شد که سانتر سعید عزت‌اللهی، موقعیتی برای سردار آزمون ایجاد کرد که آزمون در شرایط نامناسبی توپ را در اختیار گرفت و به این ترتیب یک فرصت دیگر تیم ملی ایران از دست رفت.

 از دیگر حاشیه های این بازی می توان به این نکته اشاره کرد که پیش از شروع بازی بازیکنان مختلفی به خواندن سرود ملی پرداختند و در مدت بازی نیز صدای تشویق های تماشاگران تیم ملی به طور دائم به گوش می رسید.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار