08:19 , 1403/2/26
کد خبر: 000047987
بازدید: 1737
خلاصه بازی دیشب رئال مادرید و آلاوز ( 5-0 )

رئال مادرید با نتیجه پنج بر صفر مقابل آلاوز پیروز شد. خلاصه بازی دیشب رئال مادرید و آلاوز ( 5-0 ) را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از مرجع خبری رئال مادرید، وینیسیوس دو بار و بلینگام یک بار گلزنی کردند تا هر دو 23 گله شوند. حالا در فاصله سه بازی به پایان فصل، باید دید که کدامشان می توانند به بهترین گلزن فصل رئال مبدل شوند و بخت اصلی کسب توپ طلا باشند. آردا گولر و فدریکو والورده دیگر گلزنان رئال مادرید بودند.

بازیهای آخر فصل رئال به یک نمایش لذت بخش فوتبال تبدیل شده است. بازیکنان رئال مادرید بدون استرس نتیجه سعی می کنند که از بازیها لذت ببرند و حاصلش بازیهای تماشایی و لذت بخشی است که هواداران را از لذت تماشای فوتبال ناب، سیراب کند. شاید تنها ایراد این نمایش های درخشان رئال این باشد که وقتی فصل تمام شود، دلمان برای دیدن این تیم و این بازیها حسابی تنگ خواهد شد.

به جز رودریگو گوئس که هر چه زد به در بسته خورد، بقیه عناصر هجومی رئال مادرید گل زدند. جود و بلینگام هر دو 23 گله شدند، فدریکو والورده دومین گل فصلش را زد و آردا گولر نیز به رکورد چهار گل در فصل جاری رسید که با وجود دقایق اندکش، آمار درخشانی است.

البته نباید نمایش فوق العاده کورتوا را از یاد برد که همچنان نشان می دهد که بهترین دروازه بان دنیاست. تیبو با این کلین شیت ها شانس خود را برای فیکس شدن در فینال چمپیونزلیگ بیشتر و بیشتر می کند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید