15:07 , 1403/3/16
کد خبر: 000050185
بازدید: 3483
خط دفاعی استقلال قوی شد/ زوج قدرتمند در نقل و انتقالات

نکونام به دنبال جذب بازیکنانی است که از لحاظ فنی بتوانند به استقلال فصل بعد کمک کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا به نقل از اینتیتر، مهدی قایدی یکی از بازیکنانی است که در لیست جواد نکونام قرار دارد و اگر باشگاه استقلال بتواند مذاکرات خود را با باشگاه شباب‌الاهلی امارات خوب پیش ببرد، می‌توان روی بازگشت دوباره این بازیکن به استقلال امیدوار بود تا یکی از گزینه‌های مهم لیست نکونام به خدمت گرفته شود. قایدی پیش از شروع فصل بیست و سوم همان‌طور که از ماه‌ها قبل اعلام کرده بود، از استقلال رفت و بار دیگر در فوتبال امارات به بازی ادامه داد. قایدی به سبب درخششی که در ترکیب استقلال ساپینتو داشت، مورد توجه اماراتی‌ها قرار گرفت و در تیم الاتحاد کلباء که پیش‌تر فرهاد مجیدی هدایت آن را به عهده گرفته بود، به بازی پرداخت.

عملکرد قایدی در فصل جاری بسیار خوب بوده و اکنون از چند لیگ پیشنهاد دریافت کرده که در میان پیشنهادها نام لیگ‌های قبرس و یونان نیز به تازگی شنیده شده است البته با توجه به خصوصیات اخلاقی که قایدی دارد، بعید است او به این کشورها برود و ترجیح خواهد داد در صورت تداوم حضور در فوتبال خارج از ایران، در لیگ‌ کشورهای حاشیه خلیج‌فارس به بازی ادامه دهد. اما بدون شک اگر باشگاه استقلال بودجه کافی در اختیار داشته باشد، بازگرداندن قایدی به این تیم کار سختی نیست و با توجه به اینکه باشگاه استقلال به دست مالکان جدید سپرده شده و به نوعی خصوصی محسوب می‌شود، تأمین بودجه برای بازگرداندن این بازیکن کار دشواری نیست. نکونام بارها در طول فصل گفته بود که اگر استقلال، قایدی را ابتدای فصل از دست نمی‌داد با آرامش بیشتری به سمت قهرمانی در لیگ برتر حرکت می‌کرد اما قایدی خیلی زود در مسیر دیگری قرار گرفت تا استقلال این بازیکن تأثیرگذار را از دست رفته ببیند.

الهیار در لیست جواد نکونام

اما یکی دیگر از بازیکنانی که درفهرست خرید جواد نکونام قرار دارد، اللهیار صیادمنش است. این بازیکن اکنون عضو باشگاه وسترلوی بلژیک است و بعد از یک تجربه نه چندان موفق در لیگ انگلیس به لیگ بلژیک رفته است. صیادمنش همچنان اما عضو باشگاه هال سیتی است واگر باشگاه استقلال بخواهد این بازیکن را به خدمت بگیرد، باید با باشگاه سابق او به توافق برسد. اینکه باشگاه استقلال بودجه کافی برای جذب صیادمنش را داشته باشد، مشخص نیست اما به طور قطع قرار گرفتن نام صیادمنش در میان لیست ورودی استقلال می‌تواند قابل توجه باشد و جواد نکونام از همین حالا به دنبال جذب بازیکنانی است که از لحاظ فنی بتوانند به استقلال فصل بعد کمک کنند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید