16:55 , 1402/3/5
کد خبر: 000025409
بازدید: 1211
خداحافظی به سبک ساکت

سرمربی باتجربه هوادار تهران گفت: «از همه رسانه‌ها معذرت می‌خواهم. همه‌تان را اذیت کردیم. روزهای سختی بود و اگر بدی یا خوبی دیدید حلال کنید. همیشه مدیون شما هستیم و فوتبال بدون شما معنایی ندارد».

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، هوادار تهران با هدایت ساکت الهامی فصل پرفراز و نشیبی را گذراند. بنفش‌پوشان پایتخت در دومین سال حضورشان در لیگ برتر توانستند جایگاه خود را جدول ارتقا بدهند. آن‌ها برخلاف لیگ بیست‌ویکم که در رتبه یازدهم قرار گرفتند، لیگ بیست‌ودوم را در جایگاه دهم جدول به پایان بردند و مهم‌ترین از عملکرد موفق در لیگ برتر، نمایش درخشان هوادار در جام حذفی بود که باعث شد تا این تیم برای اولین‌بار در تاریخ خود به جمع ۴ تیم برتر جام حذفی صعود کنند.

ساکت الهامی که توانسته بود تیم‌های تراکتور تبریز و نساجی مازندران را در ۳ فصل اخیر جام حذفی به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها برساند و ۲ عنوان قهرمانی جام حذفی را در کارنامه خود داشت، امید زیادی به کسب سومین قهرمانی در جام حذفی با تیم هوادار داشت اما روز گذشته شاگردان الهامی مقابل پرسپولیس با وجود ارائه نمایش تهاجمی نتوانستند به پیروزی برسند. شکست ۳ بر یک هوادار مقابل سرخ‌پوشان پایتخت باعث شد تا فصل ۰۲-۱۴۰۱ با حضور در رتبه دهم جدول لیگ برتر و رسیدن به جمع ۴ تیم برتر جام حذفی برای تیم هوادار به پایان برسد.

سرمربی باتجربه هوادار تهران بعد از آنکه تیمش در جام حذفی مقابل پرسپولیس شکست خورد و از جام حذفی کنار رفت، از همه اهالی رسانه در نشست خبری بعد از بازی حلالیت طلبید و گفت: «از همه رسانه‌ها معذرت می‌خواهم. همه‌تان را اذیت کردیم. روزهای سختی بود و اگر بدی یا خوبی دیدید حلال کنید. همیشه مدیون شما هستیم و فوتبال بدون شما معنایی ندارد».

الهامی با اشاره به خداحافظی انجام شده با بازیکنان تیمش بعد از دوئل با پرسپولیس گفت: «از آنجایی که بازی آخر بود با بچه‌ها خداحافظی کردم. هنوز هیچ پیشنهادی از هیج‌ کجا ندارم. سر نخواستنم دعواست. از مجموعه باشگاه، آقای میری، رحیمی، اسماعیلی، علی طهماسبی و برادرم آقا میلاد که سایه به سایه من بود، تشکر می‌کنم. روز اول شروع گفتم چالش خیلی سختی است اما به دنبال ارائه فوتبال قابل احترامی هستیم و به نظرم امروز تیم قابل احترام و شایسته‌ای بودیم. دو تیم یک فوتبال مدرن بازی کردند».

در سودای مربیگری در لیگ قهرمانان آسیا!

ساکت الهامی فصل گذشته جدایی پرماجرایی از نساجی مازندران داشت و بعد از آنکه این تیم را توانست قهرمان جام حذفی کند، اختلاف به‌وجود آمده با مدیران باشگاه باعث شد تا پیش از پایان فصل، ماجراجویی الهامی در نساجی به پایان برسد و حتی این سرمربی نتوانست لیگ بیست‌ویکم را در قامت سرمربی تیم نساجی به پایان ببرد و پیش از این موعد، سمت خود را تحویل داد.

نساجی در لیگ بیست‌ودوم در غیاب ساکت الهامی نتایج خوبی را کسب نکرد و با هدایت حمید مطهری و سپس کارلوس هرناندس، روزهای بحرانی را مازنی‌ها پشت سر گذاشتند. گفته می‌شود که مدیران باشگاه نساجی تمایلی به ادامه همکاری با هرناندس ندارند و گزینه اول آن‌ها برای هدایت نساجی در فصل آینده، ساکت الهامی است.

الهامی که حالا با توجه به اتمام همکاری‌اش با هوادار جزو سرمربیان آزاد محسوب می‌شود، بدون‌شک بعد از قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، انگیزه زیادی برای حضور همراه نساجی در رقابت‌های آسیایی دارد و امیدوار است که بتواند با بازگشت دوباره به قائمشهر، سکان هدایت نساجی را برعهده گیرد. بعد از حذف نساجی از جام حذفی، هنوز مدیران باشگاه تصمیم خود درباره آینده همکاری با سرمربی اسپانیایی را اعلام نکرده‌اند اما گفته می‌شود به احتمال قریب‌الوقوع طی روزهای آینده، پایان همکاری با هرناندس و توافق دوباره الهامی رسانه‌ای خواهد شد!

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید