خانواده

فرمول طلایی برای یک ازدواج طولانی و شاد و خوشحال

کانون بازنشستگان کارگری شرایط اعطای وام 12 میلیونی را برای بازنشستگان اعلام کرد که با وجود مبلغ نه چندان بالای این وام، گرفتن آن مانند سایر وام های بانکی روندی شبیه هفت خان رستم دارد.

شیادان با دادن وعده ازدواج به دختر 14 ساله موجب شدند وی از منزل فرار کند و کارش به تکدی گری بکشد.

انسیه خزعلی اولویت دریافت وام ازدواج را با دختران دهه شصتی روستاها دانست.

انسیه خزعلی اخیرا در رابطه با پدیده "آغوش رایگان" که مدتی است در اتفاقات اخیر به تقلید از برخی کشورهای غربی رایج شده، اظهار کرد: این آغوش ها ارزشمند است اما آن را به راحتی از زنان و دختران سرزمین ما گرفته و حراج می کنند در حالی که جایگاه زن با آن تقدسی که دارد از سوی خدا مجاز دانسته نشده که به ابتذال کشیده شود.

به دنبال تصویب مجلس؛

موضوع افزایش حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری صبح امروز در مجلس به تصویب رسید.

سرپرستان خانوار از ساعت 24 امشب می توانند یارانه معیشتی مهر ماه را برداشت کنند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از واریز حقوق مهر ماه بازنشستگان سایر سطوح مانند شهریور ماه با افزایش 38 درصدی به همراه 515 هزار تومان پرداخت می شود، به ارائه توضیحاتی درباره حقوق معوقه این بخش پرداخت.

معاون سازمان بهزیستی تهران چنین اعلام کرده که بابت نگهداری هر سالمند یارانه ای دو میلیون تومانی و برای هر سالمند مجهول الهویه و بی سرپرست مبلغی معادل دو میلیون و 800 هزار تومان به این مراکز پرداخت می شود.

یکی از مشکلات رایج امروزی قدرت «نه» گفتن والدین به فرزندانشان است. امروزه به والدینی برمی خوریم که می ترسند نه گفتن به فرزندانشان عواقب منفی به دنبال داشته باشد و گاهی نمی دانند چگونه رفتار کنند.

فرمول طلایی برای یک ازدواج طولانی و شاد و خوشحال

"آرزوی قلبی هر زوجی این است که روی بالش پیر شوند. در اینجا چند توصیه تضمین شده و موثر از سوی زوج های باتجربه ای که زندگی مشترک طولانی و شادی داشته اند و افرادی که آموزش های تخصصی روابط را دارند، آورده شده است."

بسیار مهم است که کودکان به عنوان افرادی با اعتماد به نفس بزرگ شوند تا بتوانند خود را در جامعه ابراز کنند و رویاهای خود را محقق کنند.

فرزندپروری درست بر ایجاد یک رابطه دلبستگی قوی و عمیق بین والدین و فرزند مبتنی بر ارتباط و احترام متقابل تمرکز داردفرزندپروری واقعی به معنای آموزش خودکنترلی به کودکان است.

اعتماد به نفس را می توان شناخت توانایی ها و احساسات خود، دوست داشتن و اعتماد به خود تعریف کرد. در این مطلب قصد داریم شما را با چند نمونه راهکار برای افزایش اعتمماد به نفس کودکان آشنا کنیم.

در این مطلب قصد داریم ورزش هایی که باعث افزایش مهارت های توجه در کودکان می شود را به شما معرفی کنیم.

تمامی خانوار های که در سراسر کشور تحت پوشش بهزیستی هستند می توانند با مراجعه به پیشخوان مجازی بهزیستی با ثبت درخواست خود از تعرفه آب، برق و گاز معاف شوند.

مطالبی که در این خبر خواهید خواند؛ نتایج لینک اسامی برندگان قرعه کشی پیش فروش، فروش فوری و همچنین اسامی مادران برنده ایران خودرو خردادماه 1401

در این سامانه مسوولین مدرسه می‌توانند تمامی اطلاعات دانش آموزان از جمله ثبت نمرات،ارزشیابی دانش آموزی،عملکرد... را ثبت نمایند و از این طریق دانش آموزان می‌توانند کارنامه الکترونیکی خود را دریافت و اطلاعات خود را مشاهده کنند.

اگر شما هم دچار اضافه وزن باشید بدون شک تا کنون به روش‌های لاغری زیادی فکر کرده اید از ورزش سخت و منظم تا رژیم‌ها غذایی بسیار دشوار اما تا بحال به ماساژ لاغری فکر کرده اید ما در این مطلب می خواهیم آموزش گام به گام لاغری را به شما یاد دهیم تا بتوانید علاوه بر کاهش وزن میزان سلولیت های بدنتان را کاهش دهید زیرا در این روش لاغری چیزی که بسیار آن را محبوب ساخته است افزایش گردش خون و کاهش سلولیت‌ها است.

برنج قهوه‌ای که بعنوان یک غلات کامل در نظر گرفته می‌شود، کمتر از برنج سفید که پوست، سبوس و جوانه آن حذف شده است، فرآوری شده است. برنج قهوه ای فقط شلتوک آن (یک پوشش محافظ سخت) جدا می‌شود و سبوس و جوانه آن که سرشار از مواد مغذی است باقی می‌ماند.

بادام هندی بومی آمریکای جنوبی، به ویژه برزیل است که توسط استعمارگران به آفریقا و هند معرفی شد. شما هم تصور می‌کردید بادام هندی بومی هند است در واقع اینطور نیست بادام هندی بدلیل شکل ظاهریش به بادام هندی معروف است.