خانواده

آخرین اخبار

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که از این پس مستمری مددجویان بهزیستی توسط سازمان هدفمندی یارانه‌ها واریز می‌شود.

براساس اعلام مرکز رصد جمعیت کشور سازمان ثبت احوال، تهران در سال ۱۴۰۲ رکورددار چندقلوزایی در کشور بوده است.

متناسب سازی در سال اول به میزان ۴۰ و در سال‌های دوم و سوم هرکدام ۳۰ درصد مابه‌التفاوت تا ۹۰ درصد خواهد بود.

مددجویان کمیته امداد با توجه به اخبار منتشر شده مستمری خود را دریافت کردند؟

سازمان بهزیستی کشور بیش از ۱۰۰ وظیفه مستقیم و غیرمستقیم برعهده دارد و افراد متعددی از سالمندان تا افراد دارای معلولیت را تحت پوشش خود دارد.

وقتی برای نخستین بار شب مراسم عقدکنان شوهرم من را کتک زد دیگر مهر او از دلم بیرون رفت.

جدول و جزئیات زمان واریز و برداشت یارانه نقدی فروردین ماه ۱۴۰۳ اعلام شد.

برخی از سایت ها مطلبی تحت عنوان واریز عیدی برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد به همراه یارانه 300 هزار تومانی در 30 فروردین مطرح شده است که این مطلب رسمیت ندارد.

افزایش حقوق بازنشستگان تأمین‌اجتماعی در حقوق اردیبهشت آنان اعمال و مابه‌التفاوت فروردین نیز خرداد ماه پرداخت خواهد شد.

​یارانه ۴۰۰ هزار تومانی فروردین‌ماه واریز و همچنان دهک‌های چهارم تا نهم درآمدی هم روز پنجشنبه (۳۰ فروردین) واریزی خواهند داشت.

متناسب سازی با توجه به اطلاعات اعلام شده در سال اول به میزان ۴۰ و در سال‌های دوم و سوم هرکدام ۳۰ درصد مابه‌التفاوت تا ۹۰ درصد یادشده خواهد بود.

باتوجه به اینکه آخرین به‌روزرسانی دهک‌بندی‌ها در دی ماه سال گذشته انجام شده است، مرحله بعدی اوایل شهریورماه انجام می‌شود.

مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد؛ خانوارهای چهار نفره ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و خانواده پنج نفره و بالاتر سه میلیون و ۱۵۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد.

سازمان بهزیستی کشور بیش از ۱۰۰ وظیفه مستقیم و غیرمستقیم برعهده دارد و افراد متعددی از سالمندان تا افراد دارای معلولیت را تحت پوشش خود دارد.

افزایش حقوق 2 میلیون و 200 هزار تومانی فروردین بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و لشکری و کشوری در ماه های آینده واریز خواهد شد.

تاریخ جدید واریز حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد. بنابراین حقوق فروردین ۱۴۰۳ بازنشستگان لشکری کی واریز می شود؟

علت واریز نشدن یارانه فروردین ۱۴۰۳ برای دهک اول تا سوم چیست؟ این سوالی است که بسیاری از یارانه بگیران به دنبال یافتن جوابی منطقی برای آن هستند.

متناسب سازی در سال اول به میزان ۴۰ و در سال‌های دوم و سوم هرکدام ۳۰ درصد مابه‌التفاوت تا ۹۰ درصد یادشده خواهد بود.

خبر واریز نفری 900 هزار تومان برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در برخی سایت ها منتشر شده است که این خبر هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

بازنشستگان بخوانند؛ فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی بارگذاری شده است.