09:38 , 1402/2/30
کد خبر: 000025011
بازدید: 1433
حمله عجیب هواداران استقلال به علی دایی

تبریک قهرمانی دایی به تیم سابق خودش حاشیه ساز شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، روز پنج‌شنبه شاگردان یحیی گل‌محمدی با برتری پرگل 4 بر صفر مقابل نساجی مازندران قهرمانی را از آن خود کردند. بعد از مسجل شدن قهرمانی سرخپوشان تعداد زیادی از پیشکسوتان این باشگاه و حتی سایر تیم‌های لیگ این قهرمانی را به سرخپوشان تبریک گفتند. علی دایی اسطوره فوتبال ایران نیز که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را در کارنامه دارد با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش این قهرمانی را تبریک گفت. دایی در اینستاگرام نوشت: «هشتمین قهرمانی لیگ برتر را به همگی هواداران، کادرفنی، بازیکنان و دست‌اندرکاران باشگاه محبوب و مردمی پرسپولیس تبریک عرض می‌کنم.»

با این حال گویا این پست دایی که همیشه مورد احترام همه اهالی فوتبال چه سرخ‌ها و چه آبی‌ها  قرار داشته به مذاق برخی هواداران استقلال خوش نیامد و آنها با هجوم به پیج دایی از اینکه او قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفته انتقاد کردند.

برخی هواداران استقلال معتقدند قهرمانی پرسپولیس در این فصل عادلانه نبوده و حتی سرمربی این تیم نیز در کنفرانس خبری آخرین بازی لیگ، از تبریک به رقیب سنتی خودداری کرد و گفت پرسپولیس شایسته قهرمانی نبود.

با همه این تفاسیر، حمله به علی دایی بابت تبریک قهرمانی به تیم سابق خودش، توسط برخی هواداران در نوع خود، عجیب به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید: نام ملی‌پوش ایرانی بین نامزد بهترین بازیکن آسیا

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید