09:36 , 1403/3/19
کد خبر: 000050509
بازدید: 1164
حضور پررنگ صنایع غذایی و کشاورزی گلها در نمایشگاه آگروفود ۲۰۲۴

نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته ایران آگروفود ۲۰۲۴ از امروز تا ۲۲ خردادماه جاری برای سی و یکمین سال متوالی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا به نقل از ایسنا، نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته ایران آگروفود ۲۰۲۴ از امروز تا ۲۲ خردادماه جاری برای سی و یکمین سال متوالی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است که در این میان صنایع غذایی و کشاورزی گلها، ۱۲ شرکت از انجمن غذایی و همچنین اتاق بازرگانی و انجمن خرمای استان کرمان در این نمایشگاه حضور دارند.

امیر حسن‌زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان در این رابطه اظهار کرد: آگروفود، یکی از نمایشگاه‌های بزرگ ایران است که در این نمایشگاه شرکت‌هایی از اتاق بازرگانی، انجمن خرما و انجمن غذایی استان کرمان که محصولات آنها صادراتی است، غرفه دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان هدف از شرکت در این نمایشگاه را معرفی ظرفیت‌های حوزه غذایی استان دانست و توصیه کرد: علاقمندان و فعالان این حوزه برای آشنایی از توانایی شرکت‌های استان کرمان حتماً از غرفه های استان کرمان بازدید کنند.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی و تنوع اقلیمی استان کرمان بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های خدادای کرمان، در تامین مواد اولیه این استان در حوزه غذا می‌تواند یک استان موثر باشد لذا از سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع غذایی استان دعوت می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، اتاق بازرگانی استان کرمان در سالن خلیج فارس غرفه ۵۵ و ۵۶، انجمن خرما در سالن میلاد غرفه ۵۱، صنایع غذایی و کشاورزی گلها در سالن میلاد طبقه دوم غرفه 32 و انجمن غذایی نیز در سالن خلیج فارس غرفه‌های ۲۲ تا ۳۰ و ۶۴ و ۶۵ حضور دارند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید