10:08 , 1403/4/21
کد خبر: 000057549
بازدید: 1184
حسین کنعانی با باشگاه پرسپولیس تمدید کرد

مدافع ملی‌پوش با نشان دادن انگشت اشاره قرمزش در جمع خبرنگاران، به شایعات جدایی‌اش از پرسپولیس پایان داد و خبر از تمدید قراردادش با این تیم را داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,حسین کنعانی، مدافع پرسپولیس که طی روزهای گذشته خبرهای زیادی در مورد احتمال جدایی‌اش و نارضایتی او مبنی بر مبلغ قراردادش مطرح بود امروز با حضور در باشگاه به شایعات خاتمه داد و بر سر جریمه ۷۰ هزار دلاری‌اش بابت مدیر برنامه‌های سابقش، با باشگاه گفت‌وگو و توافق کرد.

او بعد از جلسه با مدیران باشگاه در جمع خبرنگاران گفت: صحبت خاصی نبود. آمدم خانه خودم، هیچ خبری نبود و صحبت کردیم، یک غذایی خوردیم و آمدیم.

کنعانی در مورد اینکه گفته می‌شد او درخواست افزایش قراردادش را دارد با نشان دادن انگشت اشاره‌اش که با استامپ قرمز شده گفت: این حرف‌ها اصلا درست نیست، ما هیچ مشکلی با باشگاه نداشتیم. من یک سال قرارداد داشتم و نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا در می‌آید. من همیشه گفتم اولین جایی که می‌آیم پرسپولیس است و هر چه دارم از این هواداران و باشگاه است و خوشحالم که کنار تیم هستم و قول می‌دهم امسال یک تیم قدرتمند و خوب داشته باشیم و صد درصد دوباره قهرمان بشویم.

کنعانی

کنعانی

باشگاه پرسپولیس نیز در خبری رسمی راجع به جلسه با کنعانی نوشت: "طی روزهای گذشته شایعات نادرستی در ارتباط با محمدحسین کنعانی‌زادگان منتشر شده بود که با حضور امروز وی در باشگاه، خط بطلان روی آنها کشیده شد.

وی با حضور در باشگاه در جلسه مشترکی با رضا درویش و افشین پیروانی شرکت کرد تا ضمن پایان یافتن شایعات با توجه به در پیش بودن شروع تمرینات، درباره شرایط تیم و فصل جدید نیز گفتگو داشته باشند."

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید