20:53 , 1402/3/2
کد خبر: 000025265
بازدید: 1210
حرکت جالب بیرانوند در حاشیه بازی مهم

یکی از نکات جالب بازی پرسپولیس مقابل نساجی تعویض علیرضا بیرانوند و احمد گوهری در دقایق پایانی بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، یکی از نکات جالب بازی پرسپولیس مقابل نساجی تعویض علیرضا بیرانوند و احمد گوهری در دقایق پایانی بود.

پرسپولیس درحالی با پیروزی مقابل نساجی در هفته پایانی لیگ برتر موفق شد عنوان قهرمانی خود را قطعی کند که در دقیقه ۸۳ این بازی اتفاق جالبی رخ داد. علیرضا بیرانوند که تا آن دقیقه موفق شده بود دروازه تیمش را بسته نگه دارد و کلین شیت کند، تعویض شد و جای خود را به احمد گوهری داد. گوهری در این فصل فقط دو بار موفق شده بود در بازی‌های لیگ برای پرسپولیس قرار بگیرد. یکبار بعد از اخراج بیرانوند در بازی مقابل آلومینیوم و بار دیگر مقابل صنعت نفت که علیرضا محروم بود.

تعویض بیرانوند در بازی با نساجی درحالی اتفاق افتاد که خیلی ها از این تعویض متعجب شدند و انتظار داشتند گل محمدی برای آخرین تعویضش یک بازیکن را به زمین بفرستد. با این وجود بیرانوند از بازی بیرون رفت تا گوهری برای سومین بار در این فصل در ترکیب پرسپولیس قرار بگیرد. شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند این تصمیم از سوی گل محمدی و یا وسلی ننکا مربی گلرهای برزیلی پرسپولیس گرفته شده ولی واقعیت این است که خود بیرانوند در اقدامی جالب و قشنگ درخواست تعویض داده بود.

علیرضا از یحیی خواست برای روحیه دادن به گوهری و اینکه او هم در قهرمانی پرسپولیس نقشی داشته باشد، احمد به بازی بیاید. یحیی هم از پیشنهاد بیرانوند بسیار استقبال کرد و به گوهری فرصت بازی داد. این درحالی بود که مربی گلرهای برزیلی پرسپولیس مخالف این تعویض بود و معتقد بود که بیرانوند گلر اول و اصلی تیم است و باید در مهم‌ترین بازی فصل تا آخر بازی کند.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید