15:03 , 1403/3/19
کد خبر: 000050574
بازدید: 1253

شایعه ای که تکذیب شد؛

حامیم دیگر نمی تواند بخواند؟

سعید سال افزون، مدیر برنامه «حامیم» شایعاتی را که درباره از بین رفتن صدای او در فضای پخش شده است، نادرست خواند.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایونا به نقل از ایسنا: سعید سال افزون، مدیر برنامه «حامیم» شایعاتی را که درباره از بین رفتن صدای او در فضای پخش شده است، نادرست خواند.

«حامیم» چندی پیش (۸ خرداد) در پی تصادف در اتوبان نیایش از ناحیه سر و صورت دچار آسیب جدی شد و مدتی در ای سی یو بستری شد.

در همان زمان طی بیانیه‌ای درباره وضعیت سلامتی «حامیم» اعلام شد که وضعیت سلامتی این خواننده پس از قرار گرفتن تحت عمل‌های جراحی مختلف، رو به بهبود است اگرچه که باید همچنان تحت نظر باشد.

همچنین در همان بیانیه تأکید شده بود که انتشار اخبار نادرست در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، در اوج بی‌اخلاقی صورت گرفته که ضمن تکذیب کلیه اخبار غیرموثق و بدون منبع، امروز به کلیه دوستداران «حامیم» اعلام می‌کنند که پس از عمل موفقیت آمیز، روند عادی و روتین درمانی خواننده در حال انجام است.

با این حال شایعاتی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که خبر از بین رفتن صدای «حامیم» می‌دهد.

در همین راستا با سال افزون تماس گرفتیم تا صحت و سقم ماجرا را از او جویا شویم. گفت: حامیم در حال حاضر مشکلی ندارد ، از بیمارستان مرخص شده و احتمالا پس از پشت سر گذاشتن دوره درمان خود، بتواند در نیمه دوم سال اجراهایش را پشت سر بگذارد. البته او در ناحیه صورت، فک و دهان دچار آسیب شده است ولی این‌گونه نیست که نتواند دیگر کنسرت برگزار کند. به هر حال چندین بار در فضای مجازی اعلام کرده‌ایم که برای دوباره خواندن مشکلی ندارد ولی به هر حال نمی‌توان مانع شایعات شد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید