14:36 , 1401/8/24
کد خبر: 000016550
بازدید: 1189
حاشیه جدید بیلبورد میدان ولیعصر

بیلبورد میدان ولیعصر در حالی به تصویری درباره بدرقه فوتبالیست ها به جام جهانی اختصاص یافته که در این تصویر چهره هیچ کدام از فوتبالیست های کشور دیده نمی شود و همین موضوع حاشیه هایی به همراه داشته است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا، شاید اغراق نباشد اگر دیوارنگاره میدان ولیعصر را یکی از حاشیه برانگیزترین دیوارنگاره های  تهران در سال های اخیر بدانیم.

طی یک سال گاه چندین بار در این زمینه حاشیه هایی ایجاد می شود که درباره آخرین حاشیه می توان به تصویری که چندی پیش با عنوان زنان سرزمین من منتشر شد اشاره کرد.

حال نیز همزمان با اعزام تیم ملی فوتبال به رقابت های قطر تصویر این دیوارنگاره به بدرقه فوتبالیست ها مربوط است که در تصویر شاهدیم از برخی چهره های اساطیری ایران مانند رستم و  اسفندیار برای بدرقه ورزشکاران استفاده شده اما در سوی دیگر این ماجرا فوتبالیست ها هستند که چهره ای از هیچ کدام آنها پیدا نیست و این مسئله باعث ایجاد حاشیه هایی شده است.

این دیوارنگاره روز گذشته (دوشنبه، 23 آبان) نصب شده و محمد امجدی، طراح این تصویر اینگونه عنوان کرده که در این تصویر به ازای هر یک شخصیت که از شاهنامه آمده یک بازیکن نیز هست و اینکه چرا تصویر این افراد دیده نمی شود هم به این موضوع برمیگردد که معمولا به هنگام خداحافظی ما چهره افراد را از پشت سر داریم.

وی همچنین گفت: البته در همین تصویر هم دو کاپیتان اصلی یعنی احسان حاج صفی و علیرضا جهانبخش در تصویر حضور دارند اما در خصوص عدم حضور سایر بازیکنان باید گفت که این کار یک کار سریالی است و در تصاویر بعدی چهره تعداد بیشتری از بازیکنان تیم ملی استفاده شده است.

وی همچنین اظهار کرد: تصویر بعدی پس از بازی با انگلیس منتشر خواهد شد.  

بیشتر بخوانید: دیوارنگاره پر حاشیه میدان ولیعصر پائین کشیده شد

 سوتی جالب شهرداری در بیلبوردهای حمایت از تیم ملی          

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار