20:43 , 1403/4/18
کد خبر: 000056989
بازدید: 1137
جیب‌برهای اتوبو‌س‌های مشهد، دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: با تلاش ماموران کلانتری بانوان ۲ متهم به ۲۵ فقره جیب‌بری از شهروندان در اتوبوس‌های شهر مشهد در حال سرقت به دام افتادند.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا به نقل از صدآنلاین ، سردار احمد نگهبان  در تشریح جزئیات پرونده دو زن جیب بر در مشهد گفت: در پی گزارش چند فقره جیب بری از خانم ها در اتوبوس های شهری در محدوده بولوار طبرسی، موضوع در دستور کار ماموران کلانتری بانوان رسیدگی به موضوع بر عهده گرفتند.

وی افزود: ماموران کلانتری بانوان با  بررسی جغرافیایی زمانی و مکانی سرقت ها با 2 تیم نامحسوس تحقیقات میدانی خود را آغاز و پس از 2روز گشت زنی سرانجام شب گذشته متهمان را در یکی از ایستگاه های شلوغ محدوده چهارراه مقدم شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: کمتر از 2 دقیقه از شناسایی مظنونان به سرقت نگذشته بود که یکی از این افراد به طرز ماهرانه دستش را در کیف یکی از مسافران اتوبوس می‌کند و ماموران نامحسوس مچش را سربزنگاه گرفته و با متوقف کردن اتوبوس همدست او نیز دستگیر و در بازرسی از آنها 7 دستگاه تلفن هوشمند ، 27 میلیون ریال وجه نقد دسته دسته شده و 20 گرم زعفران کشف کردند.

سردار نگهبان تصریح کرد: متهمان 17 و 42 ساله که عروس و مادرشوهر هستند هر دو از جیب برهای حرفه ای و یکی از آنها بالای 20 فقره سابقه کیفری به جرم جیب بری در پرونده اش به یدک می‌کشد.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: متهمان پس از انتقال به کلانتری در مواجهه حضوری با تعدادی از مالباخته ها و تصاویر به‌دست آمده از آنها در تعدادی از سرقت ها به 25 فقره جیب بری تلفن همراه و وجوهات نقد و دیگر لوازم با ارزش از مسافران اتوبوس ها در مسیرهای بولوار طبرسی، خیابان گاز، مفتح، بزرگراه 100متری در یک ماهه گذشته و فروش تلفن ها به فردی مالخر به مبالغی بین یک تا 2 میلیون تومان اعتراف کردند.

وی با شناسایی 7 مالباخته در این رابطه عنوان کرد: تحقیقات برای کشف دیگر جرائم احتمالی و شناسایی و دستگیر فرد مالخر با هماهنگی قضائی ادامه دارد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید