14:56 , 1403/3/20
کد خبر: 000050697
بازدید: 1193
جواد نکونام  و وداع از سر مربی گری فولاد

فولاد با حمایت کامل مدیران، آماده شروع فصل جدید؛ انتخاب سرمربی در دستور کار

به گزارش خبر نگار ورزشی ایونا, باشگاه فولاد خوزستان پس از فصلی پرفراز و نشیب، با حمایت کامل مدیران ارشد کارخانه و اعضای هیئت مدیره، وارد پروسه انتخاب سرمربی جدید خود شده است.

فولاد در لیگ بیست و سوم به واسطه اتفاقات ابتدای فصل، روزهای سختی را پشت سر گذاشت و با وجود تغییرات مدیریتی و فنی در نیمه فصل، با مشقت فراوان در لیگ برتر ماندگار شد و فصل را در رتبه یازدهم به پایان رساند.

حالا با عبور از آن دوران سخت، مسئولان باشگاه فولاد و اعضای هیئت مدیره مصمم هستند برای فصل جدید تیمی قدرتمند راهی مسابقات لیگ برتر کنند و در همین راستا فعالیت‌های خود را آغاز کرده‌اند.

در جلسه‌ای که روز گذشته با حضور مدیران ارشد کارخانه و اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد برگزار شد، مدیران کارخانه ضمن اعلام حمایت کامل از برنامه‌های بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه و سایر اعضای هیئت مدیره، از آنها خواسته‌اند تا تمام تلاش خود را برای بستن تیمی قدرتمند و در شان مردم خوزستان به کار بگیرند.

به همین منظور، مدیران باشگاه فولاد زودتر از بسیاری از تیم‌های لیگ برتر فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را آغاز کرده‌اند و در اولین گام باید برای انتخاب سرمربی جدید تیم اقدام کنند.

قرار است طی روزهای آینده اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد تشکیل جلسه بدهند و درباره گزینه‌های مختلف سرمربیگری بحث و تبادل نظر کنند.

انتخاب سرمربی مناسب، می‌تواند نقش کلیدی در موفقیت فولاد در فصل جدید داشته باشد و هواداران این تیم منتظرند تا ببینند چه کسی هدایت تیم محبوبشان را در لیگ بیست و چهارم بر عهده خواهد گرفت.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید