19:59 , 1403/3/21
کد خبر: 000050834
بازدید: 1129
جهانبخش در آستانه رکوردشکنی

جهانبخش در آستانه رکوردشکنی؛ کاپیتان به دنبال جام جهانی چهارم!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا, علیرضا جهانبخش، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، در آستانه شکستن رکوردی مهم در تعداد بازی‌های ملی است. او با حضور در دیدار مقابل ازبکستان، به عنوان هشتاد و چهارمین بار پیراهن تیم ملی را بر تن خواهد کرد و از این حیث، از دو تن از بزرگان فوتبال ایران، کریم باقری و مسعود شجاعی، پیش خواهد افتاد.

جهانبخش که در سن 18 سالگی برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد، با عملکرد درخشان خود، جایگاه ثابتی در تیم ملی پیدا کرده است. او در حال حاضر جوان‌ترین بازیکن در بین 10 بازیکن باسابقه تاریخ تیم ملی به حساب می‌آید و اگر روند فعلی را ادامه دهد، می‌تواند به یکی از پنج بازیکن باسابقه برتر در این رده تبدیل شود.

جهانبخش که با عدم دعوت احسان حاج‌صفی به اردوی تیم ملی، بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته است، در مقدماتی جام جهانی 2026 و همچنین خود جام جهانی، نقش مهمی در رهبری تیم ملی خواهد داشت. او در صورت حضور در جام جهانی قطر، چهارمین حضور خود در این رقابت‌ها را تجربه خواهد کرد که رکوردی جالب و قابل توجه به شمار می‌رود.

جهانبخش بدون شک یکی از ستاره‌های بی‌بدیل فوتبال ایران در سال‌های اخیر بوده است و هواداران امیدوارند که او با درخشش خود، در رسیدن تیم ملی به جام جهانی و همچنین موفقیت در این رقابت‌ها، نقشی کلیدی ایفا کند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید