20:20 , 1403/1/12
کد خبر: 000044180
بازدید: 6032
جنجال عکس زنانه محمد صادقی با دامن چین دار در فضای مجازی

محمد صادقی با دامن چین دار در فضای مجازی پربازدید شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا به نقل از باغستان نیوز، محمد صادقی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان امروز در پیج اینستاگرامی خودش عکسی منتشر کرد که در آن با دامن چین دار مشغول آب دادن به گل ها می باشد.

محمد صادقی آهنگر (زادهٔ ۲۲ فروردین ۱۳۷۲) بازیگر اهل ایران است. وی در حوزه تئاتر در اجراهای افرادی چون مسعود دلخواه و جواد مولانیا به ایفای نقش پرداخته و در چند اثر نمایش خانگی مانند مانکن سابقه حضور داشته است.

جنجال عکس زنانه محمد صادقی با دامن چین دار در فضای مجازی

محمد صادقی آهنگر در ۲۲ فروردین ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمد. وی اصالتی مازندرانی دارد؛ پدرش را در کودکی از دست داد و توسط مادرش که به پرستاری اشتغال داشت بزرگ شد.

وی در دوره نوجوانی به صورت حرفه‌ای تکواندو کار می‌کرد و مدتی در باشگاه سایپا به رقابت می‌پرداخت.

 صادقی در رشته مدیریت تحصیل کرده و تئاتر را از همان ابتدای دوران دانشگاه آغاز نمود

آغاز دوران بازیگری او به شاگردی در محضر حمید سمندریان برمیگردد. نخستین اثری که روی صحنه به اجرا پرداخت کاری در ژانر کودک تحت عنوان خروس زری پیرهن پری بود. چندی بعد در چندین نمایش از افرادی چون مسعود دلخواه و جواد مولانیا به ایفای نقش پرداخت. سپس برای ایفای نقش مقابل دوربین و در اثر پریا ساخته حسین سهیلی‌زاده چندین بار تست داد و گریم مخصوص را نیز روی صورت خود پیاده کرد ولی موفق به دریافت نقش نگردید. اما بعدتر و به پیشنهاد سهیلی‌زاده برای مجموعه مانکن تست داد که همین اثر نهایتاً نخستین حضور سینمایی او در مقابل دوربین را رقم زد.

 

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید