12:25 , 1401/12/25
کد خبر: 000021989
بازدید: 1315
جزییات بسته شدن جاده چالوس و آزاد راه تهران شمال

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا گفت: به دلیل بارش شدید برف و ریزش سنگ جاده چالوس مسدود شده است.

به گزارش خبرنگار ایونا، سرهنگ احمد شیرانی در ارتباط با مسدود شدن جاده چالوس اظهار کرد:  دقایقی پیش جاده چالوس در هر دومسیر جنوب به شمال و شمال به جنوب به دلیل بارش شدید برف و ریزش سنگ بسته شد.

مسدود شدن جاده چالوس برای ایمنی تردد

وی افزود: مسافران تا اطلاع بعدی از جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال تردد نکنند و از دیگر مسیرها مانند هراز، فیروزکوه و قزوین- رشت برای رفتن به شمال کشور یا بازگشت از آن تردد کنند.

شیرانی درباره خودروهایی که در طول این محور متوقف مانده‌اند نیز اظهارکرد:‌تمهیدات لازم برای تخلیه بار ترافیکی از داخل محور چالوس در حال انجام است و این خودروها با رعایت تمهیدات ایمنی از جاده خارج خواهند شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اعلام شماره ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و نیز محورهای دارای انسداد و محدودیت ترافیکی، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفرهای خود انتخاب کنند.

 

نظر شما


نظرات