20:59 , 1403/4/17
کد خبر: 000056777
بازدید: 2071
جدیدترین خبر درباره کابینه احتمالی پزشکیان

به دنبال انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان منتخب مردم برای تصدی پست ریاست جمهوری چهاردهم، برخی رسانه‌ها نسبت به انتشار لیست‌هایی پیرامون کابینه احتمالی پزشکیان اقدام کرده اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایونا به نقل از عصر ایران: به دنبال انتشار برخی لیست‌ها پیرامون کابینه احتمالی دکتر پزشکیان، شنیده‌های سیتنا از ستاد پزشکیان حاکی است که این لیست‌ها صرفا گمانه‌زنی رسانه‌هاست و بعضا توسط برخی افرادی که تمایل دارند در کابینه دکتر پزشکیان گنجانده شوند آماده و در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

به دنبال انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان منتخب مردم برای تصدی پست ریاست جمهوری چهاردهم، برخی رسانه‌ها نسبت به انتشار لیست‌هایی پیرامون کابینه احتمالی پزشکیان اقدام کرده اند که بعضا با معیارهای مطرح شده توسط پزشکیان در مناظره‌های تلویزیونی همخوانی ندارد.

اگرچه از صبح روز شنبه برخی افراد حاضر در ستاد پزشکیان به دنبال تیم‌سازی و برگزاری جلسات با همفکرانشان هستند و بعضا لیست‌هایی از اعضای کابینه را در اختیار رسانه‌ها قرار داده اند که اسامی برخی از این افراد در چندین سمت احتمالی نیز گنجانیده شده است، اما شنیده‌های سیتنا از ستاد پزشکیان حاکی است که اقدامات اینچنینی بدون هماهنگی پزشکیان صورت گرفته است.

گفتنی است؛ پزشکیان شخصا نسبت به برگزاری جلسات با برخی مدیران شایسته، کارآزموده و مورد وثوق اقدام کرده و می‌کند تا بعد از برنامه‌ریزی مشخص و در فرصت باقی‌مانده تا معرفی کابینه به مجلس نسبت به انتخاب افراد متخصص و بی‌حاشیه برای تصدی پست‌های مختلف اقدام کند، لذا پزشکیان اسیر جوسازی‌های اینچنینی نخواهد شد.

 
 

نظر شما


نظرات

علی آذری

سلام بر پزشکیان عزیز،جناب آقای پزشکیان لطفا کابینه خود را از افراد متخصص دانشگاهی و مجرب که دنبال حاشیه نیستند ، بچینید . واقعا مردم خسته و فقیر شده اند. بیکاری و مهاجرت نسل جوان و گرانی زندگی در ایران، مردم را آزرده خاطر کرده است و از همه مهمتر برای برگرداندن محترمانه افاغنه عزیز به کشورشان و جلوگیری از مهاجرت آنها به ایران یک فکر اساسی کنید چون کشور ما گنجایش این همه مهاجرت بی رویه افاغنه را ندارد اگر افاغنه به کشور خودشان برگردند، مشکل مسکن در پایین شهر و بازار کار قشر کارگر و بازار کسب و کار در دهکهای پایین جامعه به راحتی حل می شود.

2 هفته قبل

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید