09:50 , 1403/1/16
کد خبر: 000044452
بازدید: 1326
جدول پخش فیلم های شبکه نمایش امروز (پنجشنبه ۱۶ فروردین)

برنامه پخش فیلم های شبکه نمایش امروز ۱۶ فروردین را در این مطلب ایونانیوز مطالعه کنید.

جدول برنامه پخش فیلم های شبکه نمایش امروز ۱۶ فروردین

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا به نقل از باغستان نیوز، جدول برنامه پخش فیلم های شبکه نمایش امروز ۱۶ فروردین به شرح زیر است.

جدول برنامه پخش فیلم های شبکه نمایش امروز ۱۶ فروردین

نام فیلم

نام کارگردان

ساعت پخش

حمله به اچ ۳

شهریار بحرانی

۱۳:۰۰

خداحافظ پسرم

ژیاشویی وانگ

۱۵:۰۰

هویت

احمد علا الدیب

۱۷:۰۰

کفر قاسم

برهان علویه

۱۹:۰۰

۳۳ روز

جمال شورجه

۲۱:۰۰

شب خاموش

جان وو

۲۳:۰۰

عشق و گلوله

استوارت روزنبرگ

۰۱:۰۰ بامداد

فیلم سینمایی «حمله به اچ ۳» به کارگردانی «شهریار بحرانی»، پنج شنبه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۱۳:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: ستاد نیروهای هوایی عراق که از ابتدای جنگ با برتری هوایی ایران روبرو شده و قریب الوقوع بودن شکستن حصار آبادان را پیش بینی می کند، جهت حفاظت از هواپیمای استراتژیک، میگ میراژ و توپولوف عراقی از گزند بمباران های هوایی و مصون ماندن آن ها تا موقع شروع حمله ایران، تصمیم می گیرد آن ها را به سه پایگاه بسیار دور افتاده در نزدیکی مرز اردن منتقل کند.
جعفر دهقان، محمد کاسبی و حسین یاری در فیلم سینمایی «حمله به اچ ۳» هنرنمایی کرده‌اند

فیلم سینمایی «خداحافظ پسرم» به کارگردانی «ژیاشویی وانگ»، پنج شنبه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۱۵:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جینگ چانگ وانگ، می یانگ و ژی کیو خواهیم دید: یوجون و هیون پسری به نام شین شین دارند که سعی می کنند در وضعیت خراب اقتصادی به او رسیدگی کامل کنند. شین شین و هائو هائو با هم همکلاسی و دوست هستند و والدینشان هم با یوجون و هیون صمیمی اند. شین شین در سد نزدیک خانه غرق شده و می میمرد و یوجون و هیون یک پسر را به فرزند خواندگی می پذیرند ولی او بعداز مدتی یوجون و هیون را ترک می کند.

فیلم سینمایی «هویت» به کارگردانی «احمد علا الدیب»، پنج شنبه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان این فیلم با بازی احمد عز، احمد فهمی و مصطفی خاطر؛ درباره جنایات سایبری یونس، مردی که با همسرش و دختر بچه‌شان زندگی می‌کند. او تصمیم می‌گیرد از طریق اینترنت از بانکی سرقت کند، اما خود را تحت تعقیب یک باند خطرناک می‌بیند و …

فیلم سینمایی «کفر قاسم» به کارگردانی «برهان علویه»، پنج شنبه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
این فیلم با بازی عبداله عباسی، احمد ایوب و سلیم صبری؛ درباره کشتار کفر قاسم در ۲۹ اکتبر ۱۹۵۶ در روستای عرب‌نشین کفرقاسم در مرز بین کرانه باختری رود اردن و اسرائیل در آستانه بحران سوئز می باشد.

فیلم سینمایی «۳۳ روز» به کارگردانی «جمال شورجه»، پنج شنبه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
«سی و سه روز» با بازی پیر داغر، باسم مغنیه، یوسف الخال، کارمن لبوس، نسرین طافش، کنیدا علوش و دارین حمزه؛ روایتی واقعی از مقاومت یک روستای مجاور با اسرائیل است که از حمله اسرائیلی ها به دیگر جناح‌های مقاومت جلوگیری می‌کند. فیلم عروسی یک زوج را در روستایی مرزی روایت می کند که همزمان می شود با حضور دو افسر اسرائیلی در خاک لبنان و اسارت آنان به دست جوانان این کشور. جنگ پیش بینی شده اسرائیل علیه لبنان با این اتفاق، زودتر از موعد مقرر آغاز می شود.

فیلم سینمایی جدید «شب خاموش» به کارگردانی «جان وو»، پنج شنبه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در خلاصه داستان این فیلم با بازی کیرا نایتلی، متیو گود، آنابل والیس، روفس جونز و رومن گریفین دیویس آمده است: نِل، سیمون و پسرشان آرت، آماده‌ پذیرایی از دوستان و خانواده برای برگزاری یک مراسم عالی کریسمس هستند. همه چیز بی‌نقص است اما …

فیلم سینمایی «عشق و گلوله» به کارگردانی «استوارت روزنبرگ»، جمعه ۱۷ فروردین ماه ساعت ۰۱:۰۰ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان این فیلم با بازی چارلز برانسون، جیل ایرلند، راد استایگر و هنری سیلوا؛ درباره یک پلیس آریزونا است که به سوییس فرستاده می شود تا نامزد یک گانگستر را برای شهادت علیه او بیاورند اما گانگستر نیز فردی را به سراغ نامزدش می فرستد که …

 

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید