15:16 , 1403/1/8
کد خبر: 000044014
بازدید: 4711
جدول امتیازات مسابقه مردان آهنین ۱۴۰۳

جدول کامل امتیازات مسابقه مردان آهنین ۱۴۰۳ که به تازگی وایرال شده است را در این بخش مشاهده کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از باغستان نیوز، در این بخش درباره جدول کامل امتیازات مسابقه مردان آهنین ۱۴۰۳ مطلبی را برای شما آورده ایم، با ما همراه باشید.

برنامه پرطرفدار مردان آهنین یا قویترین مردان هر شب ساعت ۲۰ و تکرار آن ساعت ۱۳ از شبکه ورزش سیما به روی آنتن خواهد رفت.

جدول گروه بندی به همراه امتیازات در مسابقه مردان آهنین ۱۴۰۳

گروه ۱

از این گروه رضا قیطاسی و  زانکو قاسمی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه

نام ورزشکار

آیتم ۱

آیتم ۲

آیتم ۳

آیتم ۴

مجموع امتیاز

۱

رضا قیطاسی

۴

۴

۴

۴

۱۶

۲

زانکو قاسمی

۳

۳

۲

۳

۱۱

۳

بهروز ایرانشاهی

۲

۲

۳

۲

۹

۴

عیسی شیرازی

۰

۰

۱

۰

۱

 

گروه ۲

از این گروه محسن مسن آبادی و عباد کهنسال به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه

نام ورزشکار

آیتم ۱

آیتم ۲

آیتم ۳

آیتم ۴

مجموع امتیاز

۱

محسن مسن آبادی

۴

۴

۴

۳

۱۵

۲

عباد کهنسال

۳

۱.۵

۲

۴

۱۰.۵

۳

وحید رستمی

۲

۱.۵

۳

۱

۷.۵

۴

سجاد سلطان نژاد

۱

۳

۱

۲

۷

گروه ۳

از این گروه علی فاضلی و علی اکبر جعفری ندوشن  به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه

نام ورزشکار

آیتم ۱

آیتم ۲

آیتم ۳

آیتم ۴

مجموع امتیاز

۱

علی فاضلی

۴

۳.۵

۲

۴

۱۳.۵

۲

علی اکبر جعفری ندوشن

۳

۳.۵

۳

۱

۱۰.۵

۳

جلیل عبدالهی

۲

۱

۴

۲

۹

۴

علی افتاحی

۱

۲

۱

۳

۷

 

گروه ۴

از این گروه علی نوکانی و محمد پارسا به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه

نام ورزشکار

آیتم ۱

آیتم ۲

آیتم ۳

آیتم ۴

مجموع امتیاز

۱

علی نوکانی

۴

۳

۴

۱

۱۲

۲

محمد پارسا

۱

۴

۳

۳

۱۱

۳

امید رضایی

۳

۱

۱

۴

۹

۴

عارف احمدی

۲

۲

۲

۲

۸

 

گروه ۵

از این گروه محمدرضا تازه رو و محمد صادقی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

د

 

رتبه

نام ورزشکار

آیتم ۱

آیتم ۲

آیتم ۳

آیتم ۴

مجموع امتیاز

۱

محمدرضا تازه رو

۴

۴

۴

۴

۱۶

۲

محمد صادقی

۳

۳

۲

۲

۱۰

۳

مهدی زارع رفیع

۱

۰

۳

۳

۷

۴

رضا عبادی

۲

۲

۱

۱

۶

گروه ۶

از این گروه فرامرز رحمانی و احمدرضا مسن آبادی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه

نام ورزشکار

آیتم ۱

آیتم ۲

آیتم ۳

آیتم ۴

مجموع امتیاز

۱

فرامرز رحمانی

۴

۲.۵

۴

۲

۱۲.۵

۲

احمدرضا مسن آبادی

۱

۲.۵

۳

۴

۱۰.۵

۳

مجید یعقوبی

۲

۴

۲

۱

۹

۴

حمید سیستانی پور

۳

۱

۱

۳

۸

گروه ۷

از این گروه میلاد عباس آبادی و امیر سهرابی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه

نام ورزشکار

آیتم ۱

آیتم ۲

آیتم ۳

آیتم ۴

مجموع امتیاز

۱

میلاد عباس آبادی

۴

۲

۴

۳

۱۳

۲

امیر سهرابی

۱

۴

۱

۴

۱۰

۳

مهدی دشتی جامی

۳

۳

۲

۱

۹

۴

رضا شیخ زاده خلیل آباد

۲

۱

۳

۲

۸

 

نظر شما






نظرات

اخبار پر بازدید