12:20 , 1403/3/21
کد خبر: 000050800
بازدید: 1137
جدایی گایاردو از الاتحاد با هزینه‌ای نجومی

گایاردو و الاتحاد؛ جدایی با غرامتی نجومی!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,مارسلو گایاردو، سرمربی آرژانتینی الاتحاد، به نظر می‌رسد به زودی از این تیم جدا خواهد شد. باشگاه الاتحاد برای فسخ قرارداد این مربی که تا ژوئن ۲۰۲۵ اعتبار دارد، مبلغی هنگفت را در نظر گرفته است.

طبق گزارش‌ها، الاتحاد قصد دارد ۳۰ میلیون یورو به گایاردو غرامت بپردازد تا قرارداد او را فسخ کند. این مبلغ که شامل دستمزد ۷ عضو کادر فنی گایاردو نیز می‌شود، به عنوان یکی از گران‌ترین فسخ قراردادهای تاریخ فوتبال شناخته خواهد شد.

هنوز توافق نهایی بین دو طرف انجام نشده، اما گفته می‌شود که مذاکرات در حال انجام است و به زودی به نتیجه خواهد رسید. با این حال، گایاردو هنوز تمایلی به ترک الاتحاد را ندارد و در حال برنامه‌ریزی برای فصل آینده است.

جدایی گایاردو از الاتحاد به دلیل نتایج ضعیف این تیم در فصل گذشته بود. آنها نتوانستند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند و در لیگ عربستان نیز عملکرد ضعیفی داشتند.

اتحاد حالا به دنبال جانشینی برای گایاردو است. مکس آلگری، سرمربی سابق یوونتوس، یکی از گزینه‌های احتمالی برای هدایت این تیم است. با این حال، به دلیل هزینه‌های بالای گایاردو، بعید به نظر می‌رسد که الاتحاد بتواند مربی بزرگی را به خدمت بگیرد.

در نهایت، جدایی گایاردو از الاتحاد با هزینه‌ای نجومی همراه خواهد بود. این اتفاق نشان می‌دهد که ثروتمندترین باشگاه‌های عربستان نیز در حال حاضر در دوران سختی به سر می‌برند و دیگر حاضر نیستند برای مربیان هزینه‌های هنگفتی را پرداخت کنند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید