12:12 , 1403/3/22
کد خبر: 000050939
بازدید: 1140
جام قهرمانی در دستان فاتحان

سبزپوشان لرستان با ارائه نمایشی کم‌نظیر در لیگ دسته اول فوتبال ایران، جام قهرمانی را بالای سر بردند و جواز صعود به لیگ برتر را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه, تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد صعودش به لیگ برتر را در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ دسته اول قطعی کرد، اما شب گذشته در ورزشگاه خانگی خود در حضور پرشمار تماشاگرانش جشن قهرمانی گرفت و تصاویر جذابی پس از پایان یک سال سخت به ثبت رساند.

سبزپوشان لرستان که سال‌ها منتظر حضور در لیگ برتر بودند، بالاخره توانستند با رکوردشکنی در کسب امتیاز برای رسیدن به قهرمانی، این عنوان را به دست بیاورند و دیشب هم در استادیومی که جای سوزن انداختن نبود و بازیکنان هم سر از پا نمی‌شناختند، جام قهرمانی کسب کنند و به استقبال لیگ برتر بروند.

بازیکنان خیبر خرم‌آباد پس از یک فصل درخشان، دیشب برای مدت طولانی در زمین چمن به خوشحالی پرداختند و جشن قهرمانی آنها نیز مدت زیادی طول کشید تا تصاویر جالبی از تک تک اعضای این تیم ثبت شود.

حالا لیگ برتر باید منتظر حضور یک تیم سراسر انگیزه با هوادارانی متعصب و پرشمار باشد که بی‌صبرانه منتظر شروع فصل جدید هستند و با این جام قهرمانی به استقبال بازی‌ها می‌آیند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید