16:17 , 1401/10/27
کد خبر: 000018883
بازدید: 2462
تیســان

 خالق نگاه آرمانی شماست

«نگاه آرمانی تیسان» با بیش از 10 سال سابقه با استفاده از این ابزار توانسته‌ فرآیندهای کسب وکار شرکت‌ها را هوشمندانه و با استفاده از تمرکز و خلاقیت ارتقاء دهد و کیفیتی ایده‌ال با صرف منابع و هزینه‌های موثر در اختیار آنها بگذارد. انتظارات ما از تبلیغات ناشی از اهدافی است كه دنبال می‌كنیم که این اهداف چیزی جز دستیابی به رمز برتری شرکت‌ها، نهادها و سازمان‌ها در بازارهای به‌شدت رقابتی امروزی نیست.

مجموعه «تیسان» خالق برترین ایده‌ها و نوآوری‌ها در حوزه‌های زیر می‌باشد تا بتواند به عنوان یک مشاور تخصصی به ارائه خدمات مربوطه به شرکت های فعال در بازار بپردازد و در نهایت با همفکری طرفین، برترین ها را در اجرا به نمایش بگذارد. این حوزه‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. طراحی کمپین تبلیغاتی
  2. کمپین دیجیتال مارکتینگ جهت پیشبرد فروش داخلی و خارجی
  3. ساخت تور مجازی پروژه‌های صنعتی و ساختمانی
  4. مستندسازی پروژه‌های ساختمانی، صنعتی و تولیدی
  5. انیمیشن‌سازی پروژه‌ها به‌صورت رئال تایم
  6. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
  7. تهیه و تولید کتاب، مجلات و خبرنامه
  8. برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی
  9. طراحی و ساخت شناسنامه فنی تصویری ساختمان

شناسایی مخاطبان و درک بیشتر از دیدگاه مشتریان اهمیت بسیار بالایی دارد و این موضوع را یادآوری می‌کند که مشتریان از علایق و نیازهای مختلفی برخوردار هستند. داشتن شناخت و درک مخاطبان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت بوده و بستر امنی را برای پیشرفت و رشد کسب و کار ایجاد می‌نماید. بررسی خصوصیت‌ها، ویژگی‌ها و موقعیت‌های مشتریان از دیگر اهدافی است که می‌تواند مسیر خدمت‌رسانی مجموعه «تیسان» را تعیین نماید. 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید