تکلیف کمالوند در نفت مسجدسلیمان مشخص نیست
تکلیف کمالوند در نفت مسجدسلیمان مشخص نیست

تکلیف فراز کمالوند با باشگاه نفت مسجدسلیمان با وجود این که در کنار تیم حضور دارد، هنوز مشخص نیست.

به گزارش گروه خبری نگاه ایرانیان نیوز Ivna، فراز کمالوند در اهواز به سر می‌برد و هنوز مشخص نیست که میلی به ادامه همکاری با تیم نفت مسجدسلیمان دارد یا می‌خواهید از جمع آن‌ها جدا شود. جالب است که تیم نفت نیز در اهواز مستقر است و کمالوند در کنار تیم حضور دارد، اما تا این لحظه در تمرینات شرکت نکرده است.

وی حتی تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را تعطیل کرده و امروز به بازیکنان استراحت داده است. آن‌ها تمرینات خود را از ساعت ۱۵ فردا بار دیگر از سر می‌گیرند و در صورتی که کمالوند فردا در تمرینات شرکت کند مشخص خواهد شد که مذاکرات به نتیجه رسید و مجاب به ادامه کار شده است.

پیش از این و در جریان بازی هفته پانزدهم بین تیم‌های استقلال و نفت مسجدسلیمان نیز کمالوند در اهواز حضور داشت، اما برای این دیدار در کنار تیمش قرار نگرفت و مسجدسلیمانی‌ها در حالی که حاشیه‌های بسیاری داشتند از نعمت حضور سرمربی نیز محروم بودند.

پیش‌بینی می‌شد کمالوند به دلیل سابقه همکاری با فرهاد مجیدی در این بازی روی نیمکت نشسته و با همکار سابقش رقابت جانانه‌ای داشته باشد، اما از این کار امتناع کرد و ترجیح داد از اهواز و از تلویزیون شکست سنگین تیمش مقابل استقلال را تماشا کند و قهرمانی نیم فصل را به مجیدی هدیه دهد.

  • منبع خبر : میزان