12:16 , 1403/3/19
کد خبر: 000050533
بازدید: 1135
تنها یک بازیکن در انتظار اولین بازی ملی: هیجان و expectativa بالا

در فهرست 26 نفره حال حاضر تیم ایران فقط یک بازیکن تجربه بازی ملی ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,امیر قلعه‌نویی طی یک سال و سه ماه گذشته بازیکنان و مهره‌های جوان زیادی را برای اولین بار در بازی‌های ملی استفاده کرد که ازجمله آنها می‌توان به حسین پورحمیدی، محمدامین حزباوی، آریا یوسفی، سعید مهری، محمدرضا آزادی، شهریار مغانلو، رضا اسدی، جواد آقایی‌پور، محمدجواد حسین‌نژاد و ... اشاره کرد ولی هنوز یک نفر که در اردوی تیم ملی هم حضور دارد، با پیراهن ایران به میدان نرفته است.

مهدی لیموچی که درخشش ادامه‌دارش در آلومینیوم اراک موجب شد برای دومین بار در لیست تیم ملی ایران قرار بگیرد، در فروردین‌ماه فرصت حضور برابر ترکمنستان را به دست نیاورد و در مسابقه گذشته مقابل هنگ کنگ نیز این شانس را پیدا نکرد تا به‌عنوان یار جانشین به زمین برود.

وینگر تکنیکی و سرعتی آلومینیوم اراک امیدوار است مثل بازیکنان پرشماری که طی یک سال و سه ماه اخیر فرصت اولین بازی ملی خود را به دست آوردند، در دیدار پیش رو مقابل ازبکستان این شانس را از سوی قلعه‌نویی پیدا کند و اولین بازی ملی برای او در سن 24 سالگی ثبت شود.

تیم ملی

لیموچی که در فصل اخیر 5 گل و 5 پاس گل در لیگ برتر و یک گل و دو پاس گل در جام حذفی داشته، انگیزه زیادی برای حضور در اولین بازی ملی خود دارد و امیدوار است این فرصت را به دست بیاورد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید