08:05 , 1403/3/20
کد خبر: 000050620
بازدید: 1271
تنها گزینه ریاست جمهوری برای مقابله با ترامپ اعلام شد

مدیرمسئول روزنامه هم‌میهن در پاسخ به این پرسش که «با توجه به احتمال روی کار آمدن ترامپ در آمریکا، شما کدام گزینه از کاندیداها را برای ایران مناسب‌تر می‌دانید»، گفت: «به نظر من مناسب‌ترین فرد لاریجانی است.»

به گزارش خبرنگار سیاسی ایونا به نقل از تابناک، غلامحسین کرباسچی ادامه داد: «در واقع به دلیل اینکه ترامپ یک انسان غیرمعمول است و به قول بعضی از افراد دیوانه است در ایران باید کسی رئیس‌جمهور شود که هم برخوردار از پشتوانه درستی از مجموعه نظام و نهاد‌های مختلف باشد و هم عقل و درایت برای نحوه برخورد با مسائل بین‌المللی را داشته باشد.»

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه خروجی مناظرات را چه می‌بینید، گفته بود: «مناظرات که در سبک و سیاقی نیست که مردم چیزی دست‌شان بیاید که این رئیس‌جمهور چه برنامه‌ای را قرار است اجرا کند. یکی علیه دیگری می‌گوید و دیگری پرونده شخص دیگر را رو می‌کند. اینها به درد مردم نمی‌خورد و مردم می‌دانند همه اینها بالاخره یک مسائلی با هم دارند و ممکن است علیه یکدیگر صحبت کنند. منتهی مردم خوش‌شان می‌آید که برخی مسئولینی که از آنها دلخوری دارند را ببینند که به جان هم افتاده‌اند، لذا از این چیزی در نمی‌آید.»

تنها گزینه ریاست جمهوری برای مقابله با ترامپ

مدیرمسئول هم‌میهن در جواب اینکه صرف‌نظر از احمدی‌نژاد از بین لاریجانی، قالیباف، زاکانی و جلیلی کدام نامزد شانس بیشتری در انتخابات دارد؟ اظهار داشت: «پیش‌بینی من این است که با توجه به اینکه شورای نگهبان گفته از همه جناح‌ها در انتخابات خواهیم داشت، خروجی این انتخابات یا آقای لاریجانی می‌شود یا آقای قالیباف که هر دو برای حاکمیت قابل قبول است، چراکه بقیه رأی چندانی ندارند. مگر تحرکی در آرای خاکستری ایجاد شود که من چنین زمینه‌ای را فعلاً نمی‌بینم.»

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید