11:49 , 1403/3/20
کد خبر: 000050645
بازدید: 1198
تمرینات نفس‌گیر: ستاره سپاهان آماده جدالی بی‌امان!

میلاد زکی‌پور با پشت سرگذاشتن تمرینات سپاهان آماده دیدار با گل‌گهر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,فصل برای بازیکنان تمام تیم‌ها به غیر از چهار تیم حاضر در جام حذفی به پایان رسید و بازیکنان سپاهان با تمرینات سختی که پشت سر می‌گذارند به دنبال کسب قهرمانی جام حذفی خواهند بود.

میلاد زکی‌پور مدافع چپ سپاهان که در طول فصل عملکرد خوبی داشت یکی از بازیکنان کلیدی مقابل گل‌گهر خواهد بود، با توجه به حضور وینگرها و مدافعان کناری رونده و پرانرژی گل‌گهر آمادگی مدافعان کناری سپاهان برای این تیم اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت، رامین رضاییان در آخرین بازی لیگ نمایش فوق‌العاده‌ای داشت و میلاد زکی‌پور با تمریناتی که پشت سر می‌گذارد سعی دارد در بهترین فرم بدنی باقی بماند و در مسابقات حذفی به میدان برود.

زکی‌پور برخلاف نیم فصل نخست که اختیارات هجومی زیادی داشت در نیم فصل دوم بیشتر در اختیار ساختار دفاعی سپاهان بود و با باقی ماندن در نیمه خودی سعی داشت تا فضای بیشتری در اختیار رامین رضاییان قرار بدهد و زمانی که رامین تصمیم به نفوذ نمی‌گرفت این بازیکن به خط حمله اضافه می‌شد و در چند مسابقه در آستانه گلزنی قرار گرفت اما بدشانس بود و توپ‌های او به گل تبدیل نشد تا در این فصل گلی به ثمر نرسانده باشد، اما فرصت همچنان برای او باقی مانده تا در جام حذفی طلسم گلزنی خود را بشکند.

زکی‌پور در آخرین تمرین سپاهان با انگیزه بالایی حضور پیدا کرد و در هوای گرم این روزهای اصفهان، تمرینات آماده‌سازی خود را با انرژی بالایی دنبال کرد، او در 26 خرداد به همراه همبازیان خود به مصاف گل‌گهر خواهند رفت.

زکی پور

زکی‌پور در این فصل 35 مسابقه برای سپاهان در لیگ برتر، جام حذفی و آسیا انجام داده است و یکی از فعال‌ترین بازیکنان فصل فوتبالی ایران بوده است.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید