19:55 , 1403/3/19
کد خبر: 000050579
بازدید: 1141
تلاش‌های بارسا برای حفظ هافبک کلیدی به ثمر نشست!

مارکا امروز نوشت که مدیران بارسا پس از صحبت با هانسی فلیک و نیز کریستنسن متقاعد شده‌اند که هافبک دانمارکی فصل بعد نیز ماندنی است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,در بارسلونا متقاعد شده‌اند که آندریاس کریستنسن پس از صحبت‌هایی که با او و کادر فنی داشته‌اند، فصل آینده در تیم خواهد ماند. 

دانستن وضعیت آینده او برای مدیریت ورزشی ضروری است چرا که برنامه ریزی‌ها برای جذب بازیکن بسیار به شرایط او بستگی دارد. اگرچه کریستنسن به عنوان مدافع میانی وارد بارسا شد، اما در نیمه دوم فصل گذشته به عنوان هافبک دفاعی بازی کرد.

ایده این است که فصل بعد هم او به عنوان هافبک دفاعی کار کند. هانسی فلیک دوست دارد با دو هافبک دفاعی بازی کند و برای این کار به نیروهای کارآمد نیاز دارد. دی یونگ، گاوی و کریستنسن می‌توانند در این پست بازی کنند، هرچند داشتن یک ذخیره خوب نیز ضروری است.

مارکا

باید در نظر گرفت که فروش این بازیکن دانمارکی برای باشگاه بسیار سودآور خواهد بود، به خصوص که او دو سال پیش به عنوان بازیکن آزاد جذب شد اما بارسا ترجیح می‌دهد نیاز ورزشی را به نیاز مالی ترجیح دهد. با این اوصاف کریستنسن از بارسا تکان نخواهد خورد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید