23:59 , 1402/8/29
کد خبر: 000036593
بازدید: 1646
تصاویری دیده نشده از همسر هادی چوپان

عکس دیده نشده از خانواده هادی چوپان ورزشکار معروف , پست جدید هادی چوپان و جزئیاتی از حضور هادی چوپان در مستر المپیا را در قسمت زیر دنبال کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از نیک صالح، هادی چوپان ورزشکار و بدن ساز معروف ایرانی ۴ مهر ماه در استان فارس متولد شده و ۳۵ سال سن دارد. وی از سال ۱۳۷۹ ورزش پرورش اندام را آغاز کرد. او چند سالی است که ازدواج کرده و ۳ فرزند دارد. در قسمت زیر تصویر دیده نشده از فرزندان و همسر هادی چوپان را قرار داده ایم. 

همسر هادی چوپان

هادی چوپان با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

«اگر در بهترین زمان دنیا و در بهترین مکان خوشبختی در بهترین نقطه دنیا باشید، اما اگر در کنار خانواده نباشید، هیچ لذتی وجود ندارد.

دلتنگی خیلی سخته بانوی من بهترین همراه زندگی من است. دوستت دارم عزیزم. بابت تمام زحمات و همه چیز شما متشکرم. صبر و تلاش شما برای زندگی بهتر شما قهرمان زندگی من هستید بانو»

حضور ورزشکار معروف در مستر المپیا

هادی چوپان (۴ مهر ۱۳۶۶) بدن‌ساز حرفه‌ای اهل ایران است. او از سال ۱۳۷۹ ورزش پرورش اندام را شروع کرد و از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو ثابت تیم ملی بدن‌سازی ایران بوده‌است. او تنها ایرانی است که توانسته قهرمان مسترالمپیا شود.

چوپان توانست عنوان سومی مستر المپیا ۲۰۱۹ در سال ۲۰۱۹ را کسب کند و برندهٔ ۱۰۰ هزار دلار جایزه شود. او همچنین موفق به دریافت جایزهٔ «قهرمان مردم» که به‌تازگی به این مسابقات افزوده شده‌است، نیز گردید. چوپان برای حضور در این رقابت‌ها با مشکلات مالی و سیاسی مواجه بود.چراکه در سال پیروزی‌اش، طبق فرمان اجرایی ۱۳۷۶۹، صدور ویزای آمریکا برای ایرانیان ممکن نبوده‌است و به گفته خودش جایزه‌اش تنها بخشی از هزینه‌های قهرمانی‌اش را پوشش می‌دهد. او موفقیت خود را در سال ۲۰۲۱ با کسب مقام سوم مسترالمپیا تکرار کرد. او به عنوان نخستین ایرانی مقام قهرمانی مستر المپیا را در سال ۲۰۲۲ کسب کرد و جایزه‌اش را به تمام مردم ایران به ویژه زنان ایرانی تقدیم کرد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید