14:38 , 1401/12/16
کد خبر: 000021487
بازدید: 1379
ترقه دست ساز جان پسر ارومیه ای را گرفت+ جزئیات حادثه

استفاده از مواد قابل اشتعال در روزهای پایانی سال، همچنان باعث وقوع فاجعه و فوت افراد می‌شود. در تازه‌ترین حادثه، یک پسر جوان هنگام ساخت مواد قابل اشتعال، به دلیل انفجار، جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، این حادثه در خانه‌ای در یکی از محله‌های شهر ارومیه اتفاق افتاد و چند دقیقه پس از آن، آتش‌نشانان و اورژانس به محل حادثه رسیدند. بر اساس شواهد حاضر، 3 پسر جوان در حال ساخت ترقه‌های دست‌ساز بودند که در نتیجه‌ی انفجار، یکی از آنها جان خود را از دست داد و دیگری شدیداً مجروح شد که بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

سید سیامک صیامی، مسئول اورژانس ارومیه، درباره این حادثه اظهار داشت که یکی از سازندگان این مواد نیز دچار مصدومیت شده است، اما به دلیل ترس از شرایط پیش‌آمده، از محل حادثه فرار کرده است. وی از خانواده‌ها خواست تا در این روزهای پایانی سال، با توجه به وضعیت فعلی، برای کنترل جوانان و دوری از هیجانات نامتعارف، اقدامات ویژه‌ای را در نظر بگیرند تا از رخ دادن چنین حوادث تلخی جلوگیری شود.

بیشتر بخوانید:

راز قتل پدرخوانده فاش شد/ قاتل در مراسم چهلم شرکت کرد!

دیشب در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان چه خبر بود؟

قاتل نسترن چه نقشه شومی در سر داشت/ خودرو سرقتی همه چیز را لو داد

این حادثه تلخ در شرایطی رخ داد که همان روز یکشنبه، در جریان انفجاری مهیب هنگام ساخت مواد آتش بازی در کارگاهی کوچک در حوالی خیابان مازندران تهران، 4 مرد جان خود را از دست دادند و 6 زن نیز دچار سوختگی شدند و به بیمارستان منتقل شدند. همچنین، اوایل زمستان امسال، بر اثر انفجار مواد محترقه در یک خانه قدیمی در بوکان، تخریب شد و جان ۶ نفر را گرفت.

بیشتر بخوانید: 

مرد اینستاگرامی دستگیر شد/ نقاب هزار رنگ برداشته شد!

عکس 16+ از فرجام عربده کشی های اراذل و اوباش در بریانک

مرد چوپان در نقش تاجر طلا/ دختران سن بالا فریب خوردند

ماجرای کشته شدن کودک دو ساله بر اثر شلیک پلیس صحت دارد؟

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید