11:32 , 1403/4/21
کد خبر: 000057593
بازدید: 1159
تداوم حضور کاپیتان دوم در باشگاه استقلال

روزبه چشمی، مدافع باتجربه و کاپیتان دوم استقلال، با تمدید قرارداد خود برای یک فصل دیگر با این تیم به توافق نهایی دست پیدا کرد.

 

  • به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,استقلال موفق شد یکی دیگر از ستاره‌های مهم و کلیدی خود را حفظ کند. روزبه چشمی از جمله نفراتی بود که قراردادش با آبی‌ها به پایان رسیده بود و پس از برگزاری چند جلسه میان او و مدیران استقلال، طرفین برای ادامه همکاری به توافق نهایی دست یافتند.

    روزبه که در لیگ بیست و یکم و پس از یک فصل نه چندان موفقیت آمیز در ام الصلال قطر به استقلال بازگشت، طی سه فصل اخیر، همواره مهره‌ای کلیدی در ترکیب تیم‌های فرهاد مجیدی، ریکاردو ساپینتو و جواد نکونام بوده و هر سه مربی پیشین آبی‌ها نیز اعتماد ویژه‌ای به این بازیکن داشته‌اند.

  • قرارداد چشمی با استقلال در انتهای فصل قبل به پایان رسیده بود و مدیربرنامه‌های این بازیکن جلساتی را با مدیران استقلال برگزار کرد ولی توافقی حاصل نشد تا اینکه پس از چند جلسه نشست و مذاکرات فشرده، طرفین برای ادامه همکاری به مدت یک فصل دیگر به توافق دست یافتند.

    چشمی

    بدین ترتیب استقلال تاکنون موفق شده از میان مهره‌های کلیدی خود که قراردادشان به پایان رسیده، آرمین سهرابیان و روزبه چشمی را حفظ کند. آبی‌ها حالا در تلاش برای تمدید قرارداد صالح حردانی، سیدحسین حسینی و آرش رضاوند هستند. البته قرارداد ابوالفضل جلالی نیز تمدید شده ولی او برای سپری کردن دوران سربازی، راهی ملوان خواهد شد.

    جعفر سلمانی، امید حامدی‌فر، محمدحسین زواری، مهدی مهدی‌پور، آرمان رمضانی، پیمان بابایی، زبیر نیک‌نفس و امیرعلی صادقی نفراتی هستند که قراردادشان به پایان رسیده و باید دید که از میان این نفرات، کدام بازیکن‌ها در تیم ماندگار خواهند شد و چه نفراتی تیم را ترک خواهند کرد.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید