15:17 , 1403/4/19
کد خبر: 000057178
بازدید: 1147
تاجری که از غرب کشور به تهران آمد ناپدید شد

در جدیدترین فرضیه پلیسی برای یافتن تاجر ناپدید شده‌ای که در غرب کشور زندگی می‌کرد، ماموران احتمال قتل او را نیز دور از ذهن نمی‌دانند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایونا به نقل از صد آنلاین، این پرونده که مدتی است در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران در حال رسیدگی است مربوط به مردی است که در یکی از شهرهای غرب کشور زندگی و تجارت می‌کرد، اما حدود چهار ماه قبل خانواده‌اش با مراجعه به اداره آگاهی شهرشان از ناپدید شدن او خبر دادند و گفتند: مرد جوان در کار تجارت و خرید و فروش کالا بود و از خانه خارج شده است. بعد از آن هم از او خبری ندارند.

بررسی پلیس نشان داد مرد مفقود شده در آخرین ملاقات‌های خود با سه نفر برای خرید و فروش اجناس قرار داشت که هر سه نفر مورد تحقیق قرار گرفتند و در ابتدای تحقیقات آشنایی و ارتباط با مرد مفقود شده را انکار کردند. اما در ادامه که با مدارک پلیس روبرو شدند بعد از تایید ملاقاتشان با مرد گمشده گفتند: آخرین بار او را دیدیم و از گم شدن او خبر نداریم اما چون ترسیدیم، آشنایی با او را انکار کردیم.

همچنین در بخش دیگری از تحقیقات مشخص شد مرد گمشده با یکی از این افراد که با هم ارتباط داشتند آخر از همه قرار داشته و پس از آن گم شده، حتی به قرار کاری دیگری که با فرد دیگری داشته نرفته است .

پس از آن هر سه مرد به دلیل انکار اولیه برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار دارند تا شاید با تحقیقات از آنها سرنوشت مرد ناپدید شده مشخص شود. در پی تحقیقات بعدی نیز بازپرس کیاستی دستور داد تمام فرضیات در دستور کار قرار داشته باشد و در نتیجه آخرین تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی دو مظنون که دختر و پسر جوانی هستند بازداشت شدند و برخی شواهد نیز نشان می‌دهد مرد مفقود شده که در کار تجارت طلا و جواهر بود، احتمالا به قتل رسیده است.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید