20:40 , 1403/3/22
کد خبر: 000051030
بازدید: 1177
بیانیه رسمی رئال مادرید: آنچلوتی اخراج می‌شود؟ 📃❌

رئال مادرید: علیرغم صحبت‌های آنچلوتی، در جام باشگاه‌های جهان حاضر خواهیم شد!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,باشگاه رئال مادرید به صحبت‌های آنچلوتی در خصوص جام باشگاه‌های جهان واکنش نشان داد و در همین رابطه بیانیه‌ای صادر کرد.

در بیانیه رئال آمده است:

«باشگاه رئال مادرید اعلام می‌کند که هیچ‌وقت حضورش در جام جهانی باشگاه‌های جدید که توسط فیفا در فصل آینده 2024/2025 برگزار می‌شود را زیر سؤال نبرده است. بنابراین، باشگاه ما طبق برنامه‌ریزی‌ قبلی در این رقابت رسمی شرکت خواهد کرد. با افتخار و با نهایت اشتیاق، می‌خواهیم میلیون‌ها طرفدارمان در سرتاسر جهان را با کسب یک قهرمانی جدید خوشحال کنیم.»

رئال

این در حالی است که صبح امروز کارلو آنچلوتی در گفت‌و‌گو با نشریه ایل جورناله ایتالیا اعلام کرد که باشگاه رئال مادرید در دوره جدید رقابت‌های جام جهانی باشگاه‌ها حضور نخواهد داشت.

نسخه جدید جام جهانی باشگاه‌ها از تابستان سال آینده با حضور 32 باشگاه برگزار خواهد شد که این تورنمنت بیش از پیش بازیکنان تیم‌های مطرح قاره سبز را درگیر مسابقات و برنامه تیم‌ها را فشرده‌تر خواهد کرد.

آنچلوتی در این خصوص گفت: «فیفا فراموش‌کار است. بازیکنان و باشگاه‌ها در این تورنمنت شرکت نخواهند کرد. تنها یک بازی رئال مادرید 20 میلیون پوند می‌ارزد و آن وقت فیفا می‌خواهد به ما برای حضور در کل تورنمنت این رقم را بدهد. خیر. چنین چیزی امکان پذیر نیست. سایر باشگاه‌ها نیز مانند ما دعوت فیفا را رد خواهند کرد.»
رئال

بعد از بیانیه رئال مادرید، کارلتو آنچلوتی هم بیانیه‌ای منتشر کرد و مدعی شد حرف‌های او در مصاحبه با ایل جورناله درست تفسیر نشده است. آنچلوتی در بیانیه‌ای که منتشر کرد گفت: "حرف‌های من در مصاحبه با ‏ایل جورناله درباره جام باشگاه‌های جهان آنطور که قصد داشتم ‏تفسیر نشده است. به هیچ وجه قصدم این نبود که امکان بازی ‏کردن در این تورنمنت را رد کنم. تورنمنتی که معتقدم فرصت بزرگی ‏است تا مثل همیشه با رئال مادرید برای قهرمانی‌های بزرگ بجنگیم". ‏

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید