بهداشت بانوان

روغن درخت چای که در سال‌های اخیر بیشتر درباره آن شنیده‌ایم، حامی درمان‌ مخصوصاً برای سلامت پوست شده است. بنابراین روغن درخت چای چیست و چگونه استفاده می شود؟ آیا روغن درخت چای برای واژن مفید است؟ کسانی که از روغن درخت چای استفاده می کنند.

روش های طبیعی بزرگ کردن سینه در یک هفته اغلب توسط افرادی که از کوچک بودن سینه های ناراحت هستند ترجیح داده می شود. در این مطلب روش هایی برای بزرگ شدن سینه در یک هفته آورده شده است.

تمامی زنان در برخی مقاطع از زندگی درد نوک سینه را تجربه کرده اند. درد نوک سینه حساسیتی است که گاهی در طول قاعدگی شما اتفاق می افتد و گاهی اوقات یک درد غیرقابل توضیح است که بعد از بروز خود به خود خوب می شود. اما صرف نظر از اینکه در گذشته سینه درد را تجربه کرده اید یا نه، هر بار که آن را حس می کنید، درد است. بنابر این بهتر است با یک متخصص مشورت کنید.

آیا با رژیم غذایی قبل از بارداری می توان جنسیت بچه را تعیین کرد؟

چگونه خونریزی قاعدگی را متوقف کنیم؟ چه غذاهایی باعث کاهش خونریزی قاعدگی می شود؟

نکاتی ظریف برای خانم هایی که در دوران قاعدگی خود به جای پد از تامپون استفاده می کنند.

ناباروری به عنوان ناتوانی در باردار شدن در عرض 1 سال با وجود آمیزش منظم و محافظت نشده زوجین تعریف می شود. اما اگر با وجود آمیزش منظم و محافظت نشده در زنان بالای 35 سال بارداری اتفاق نیفتد، می توان معاینات و درمان های لازم را زودتر شروع کرد.

در این مطلب سعی خواهیم کرد اطلاعات دقیقی در مورد کنجکاوترین و ضروری ترین موضوعات در مورد تصویربرداری سونوگرافی 4 بعدی ارائه دهیم.

چگونه خونریزی بیش از حد قاعدگی را متوقف کنیم: آیا درمان های طبیعی کمک می کنند؟ کدام دمنوش های موثر است. در زمان خونریزی بیش از حد قاعدی چه بخوریم؟

عوامل زیادی مانند باکتری ها، عفونت های قارچی، عدم رعایت بهداشت، بیماری های مقاربتی از جمله علل بوی بد واژن هستند. با راه های درمان خانگی بوی بد واژن می توانید از شر این موضوع آزار دهنده خلاص شوید.

با مطالعه این مطلب می توانید از علل بوی بد ناحیه تناسلی (بوی واژن) و اینکه چه بیماری هایی است مطلع شوید.

لیزر ناحیه بیکینی برنامه ای است که هدف آن از بین بردن دائمی موهای زائد در ناحیه بیکینی شماست. این یکی از روش‌های مرجح حذف موهای زائد اخیر است، زیرا می‌تواند نتیجه دائمی و دقیقی را ارائه دهد.

اسفاده از آی‌یودیی برای پیشگیری از بارداری یکی از روش‌هایی است که برای زنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین، کسب اطلاعات دقیق در مورد این موضوع بسیار مهم است.

کیست‌های سینه، در ساده‌ترین عبارت، کیسه‌های پر از مایعی هستند که در داخل سینه تشکیل می‌شوند. از آنجایی که سینه یک اندام ترشحی است، دیدن کیست در سینه بسیار رایج است.

چه تصمیم به زایمان در آب داشته باشید و چه برای سزارین برنامه ریزی کنید، مهم نیست که چگونه تصمیم به بچه دار شدن دارید، همه مادران ابرقهرمان هستند. با این حال، اصطلاح "تولد طبیعی" در طول تاریخ برای توصیف تولد بدون داروهای ضد درد در حین زایمان استفاده شده است.

درد قاعدگی می تواند مشکلات روحی و جسمی را به همراه داشته باشد. بسته به نوع و شدت درد می توان ورزش، مصرف کیسه آب گرم و دمنوش های مختلف گیاهی یا موارد دیگر انجام داد.

بارداری همیشه با یک تخمک بارور شده شروع می شود. در شرایط عادی، تخمک بارور شده به لایه داخلی رحم می‌چسبد. حاملگی خارج از رحم شرایطی است که زمانی رخ می دهد که یک تخمک بارور شده در خارج از حفره اصلی رحم لانه گزینی می کند و در آنجا شروع به رشد می کند.

همه شما می‌دانید که برای تکمیل رشد و نمو کودکتان به شکلی سالم و حفظ سلامتی خود، باید در دوران بارداری یک رژیم غذایی سالم و با کیفیت داشته باشید. در میان برخی به دنبال وزن گیری جنین خود هستند اما نمی دانند که در دوران بارداری باید از چه مواد غذایی استفاده کنند.

سلولیت و ترک‌های پوستی که در خانم‌ها شایع است، باعث می‌شود از نظر زیبایی احساس ناراحتی کنند. ژن ها ممکن است زمینه ساز سلولیت و ترک های پوستی باشند که به تغذیه نیز مربوط می شوند. در ادامه به نکات مهمی در مورد سلولیت و ترک های پوستی اشاره خواهیم کرد.

سرطان سینه بیماری است که در نتیجه تومور ناشی از تغییر و تکثیر کنترل نشده یکی از گروه های سلولی تشکیل دهنده بافت پستان ایجاد می شود.