بهداشت بانوان

بنابر گزارش انجمن قلب آمریکا؛

جراح و متخصص زنان و زایمان عنوان کرد؛

آخرین اخبار

سود سهام عدالت امسال چقدر است؟ سود سهام عدالت چه موقع واریز می شود؟ اطلاعات تکمیلی را در ادامه مطلب بخوانید.

رئیس‌کل بانک مرکزی به سوال « نرخ بهره افزایش می یابد؟ » پاسخ داد.

فرزین:

رئیس کل بانک مرکزی در مورد اصلاح نرخ سود سپرده توسط شورای پول و اعتبار اظهار کرد: سود بانکی تغییر نمی‌کند.

در پایان معاملات امروز، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با افزایش 2065 واحد همراه شد.

بر اساس گزارش حاصل از عملکرد ۲۵ بانکی که در پرداخت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن کوتاهی کرده اند، تا تاریخ ۱۵ آبان ماه سال جاری مجموعاً مبلغ ۲۶ هزار و ۲۶۳ میلیارد تومان جریمه تعیین شده است.

یک پزشک زنان و زایمان توصیه کرد که زنان باردار در صورت مبتلا شدن به تبخال تناسلی، حتماً پزشک خود را مطلع کنند تا از انتقال بیماری به نوزاد جلوگیری شود.

از ابتدای امسال تا بیستم آبان ماه؛

معاون ارزی بانک مرکزی اعلام کرد که تا تاریخ بیستم آبان ماه امسال، میزان تخصیص ارز به حدود ۵۲ میلیارد دلار افزایش یافته است، و از این میزان حدود ۴۲ میلیارد دلار آن تأمین شده است.

بنابر گزارش انجمن قلب آمریکا؛

با توجه به اعلام انجمن قلب آمریکا، با پیشرفت سن در زنان، خطر ابتلا به بیماری قلبی افزایش می‌یابد. به عبارت دیگر، زنان باید از عوامل خطر بیماری قلبی در خود آگاه باشند.

در این مطلب علت پریود نشدن و حامله نبودن و راهکارهای درمان این مشکل را مطالعه می کنید.

چاقی به عنوان یک عامل خطر، با بسیاری از بیماری‌های جدی از جمله افزایش فشار خون، بیماری‌های قلبی عروقی و دیابت نوع ۲ در ارتباط است.

تحقیقات تازه نشان داده‌اند که رژیم کتوژنیک ممکن است بهبود علائم مرتبط با سندرم تخمدان پلی‌کیستیک را ایجاد کند.

رئیس گروه بهبود تغذیه جامعه در مرکز بهداشت خوزستان اظهار داشت: زنانی که با کمبود وزن مواجه هستند و همچنین زنان دارای اضافه وزن، سیکل‌های قاعدگی نامنظم دارند و تخمک‌گذاری در آن‌ها رخ نمی‌دهد یا به اندازه کافی نیست.

"پیکا یا ویار (pica)" یک نوع اختلال خوردن است و اگر حداقل به مدت یک ماه به خوردن مواد غیرخوراکی ادامه دهید، احتمالاً این اختلال در شما تشخیص داده خواهد شد.

تهوع در مراحل ابتدایی بارداری، که به آن تهوع صبحگاهی هم اشاره می‌شود، ممکن است به‌عنوان یک نشانه امیدبخش از یک دوره بارداری سالم در نظر گرفته شود.

جراح و متخصص زنان و زایمان عنوان کرد؛

یک پزشک جراح و متخصص در حوزه زنان و زایمان، یکی از علل رایج ناباروری در زنان، سندرم تخمدان پلی‌کیستیک یا تنبلی تخمدان را معرفی کرد.

در دوران یائسگی، تخمدان‌ها مقدار کمتری استروژن و پروژسترون تولید می‌کنند. این فرآیند به طور معمول در اواخر دهه ۳۰ یا اوایل دهه ۴۰ آغاز می‌شود و باعث بروز عوارضی در زنان می‌شود.

خبرگزاری فارس مدعی شده برخی از کلینیک‌های زیبایی به محل امنی برای سودجویی، قانون‌شکنی و هنجارشکنی تبدیل شده است.

در این مطلب به مواردی چون «بلوبانک چیست»، «نحوه افتتاح حساب» و «نحوه دریافت وام بلوبانک بدون ضامن، وثیقه» اشاره شده است.

دلایل اصلی بروز خونریزی در بارداری چیست؟ چه عواملی باعث ایجاد این شرایط می شود؟

علت درد و سوزش سینه زنان چیست؟ چگونه باید این درد را درمان کرد؟ آیا راه درمان خانگی وجود دارد؟