14:35 , 1402/8/20
کد خبر: 000036063
بازدید: 1415
بهاره رهنما به طرز عجیبی لاغر شد+ عکس

بهاره رهنما به طرز عجیبی لاغر شد که انتشار تصاویر او واکنش های کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت.

لاغری بهاره رهنما: از ابتدای حرف تا به امروز

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا، عکس جدید منتشر شده از بهاره رهنما، بازیگر و کارگردان مشهور ایرانی، نه تنها مورد توجه طرفدارانش قرار گرفت بلکه تمام فضای مجازی را به هم ریخته است. این تغییر و لاغری بهاره رهنما از نظر بسیاری جالب و عجیب به نظر می‌رسد.

نحوه بازیگر شدن بهاره رهنما

بهاره رهنما در پایان دهه ۷۰ با شروع دهه ۸۰ با شرکت در فراخوان تست بازیگری، وارد عرصه فیلم و تلویزیون شد. او در فیلم افعی کنار جمشید هاشم پور به نقش آفرینی پرداخت و این به عنوان شروعی موفق به حساب می‌آید.

شهرت و اوج درخشش

بهاره رهنما با فیلم "نان و عشق و موتور ۱۰۰۰" در سال ۱۳۸۰ به تصویر گذاشته شد و با فیلم‌هایی مانند "گاو خونی" (۱۳۸۱) و "چارچنگولی" (۱۳۸۷) به شهرت رسید. اما دوران درخشش او با شروع بازی در سریال تلویزیونی "زیرزمین" در سال ۱۳۸۵ آغاز شد.

بهاره رهنما به طرز عجیبی لاغر شد

تغییرات فیزیکی/ لاغر شدن بهاره رهنما 

تصاویر جدید بهاره رهنما نشان‌دهنده یک تغییر فیزیکی چشمگیر به ویژه در لاغری اوست. این امر (لاغری بهاره رهنما) باعث تعجب افراد مختلف در فضای مجازی شده است. عکس‌های منتشر شده نشان‌دهنده لاغری و تغییرات در قد و وزن او است که تا به حال برای طرفدارانش موضوعی جالب و شاید هم غم‌انگیز به حساب می آید.

واکنش مخاطبان به لاغری خانم بازیگر

واکنش‌ها نسبت به تغییر ظاهر بهاره رهنما متنوع بوده از تحسین تا نگرانی. برخی از طرفداران از لاغری او تعجب کرده و این تغییرات را به عنوان یک نقطه جالب در دوره حرفه‌ای او دیده‌اند. در مقابل، برخی دیگر نگرانی‌هایی در مورد سلامت بهاره را مطرح کرده‌اند و از او خواسته‌اند که به سلامتی خود توجه بیشتری داشته باشد.لغزش بهاره رهنما به سوی لاغری یکی از مسائلی است که در فضای مجازی به طرز فوری و جدی مورد بررسی و توجه قرار گرفته است. 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید