11:08 , 1403/4/19
کد خبر: 000057073
بازدید: 1139
بلاتکلیفی ورزشگاه‌ها گریبانگیر هوادار و چادرملو شد

هوادار و چادرملو آماده نبرد؛ جدال در شهرقدس و رفسنجان برای کسب سه امتیاز.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه , تیم‌های فوتبال هوادار تهران و چادرملو اردکان به احتمال زیاد در ورزشگاه‌های جدیدی به میدان خواهند رفت و بازی‌های خانگی خود را در شهرقدس و رفسنجان انجام خواهد داد.

داوود رفیعی دبیر کارگروه استانداردسازی ورزشگاه‌ها درباره شرایط میزبانی این تیم گفتگویی انجام داد و اعلام کرد که تیم فوتبال هوادار به احتمال زیاد در شهرقدس به میدان برود و چادرملو با توجه به اینکه ورزشگاه آنها تا نیم فصل آماده نخواهد شد در رفسنجان میزبان رقبا خواهد بود.

رفیعی درباره شرایط ورزشگاه شهدای شهرقدس گفت: ما چند بار از این ورزشگاه بازدید کردید، چمن خیلی خوبی دارد و در گذشته مجوز کنفدراسیون فوتبال آسیا را دریافت کرده است و می‌تواند دوباره وارد چرخه لیگ برتر شود به شرطی که بتواند الزامات جاری را رعایت کند، مشکلاتی مانند گیت‌های ورودی، جایگاه تماشاگران و ورودی بانوان مواردی است که باید برطرف کند و اگر نتواند این موردها را برطرف کند تیم هوادار باید ورزشگاه دیگری را برای بازی‌های خانگی انتخاب کند.

رفیعی همچنین درباره شرایط میزبانی تیم فوتبال چادرملو اردکان گفت: ورزشگاه شهید نصیری یزد در حال بازسازی است که بعید به نظر می‌رسد به نیم فصل نخست لیگ برتر برسد و این تیم به احتمال زیاد بازی‌های خود را در رفسنجان برگزار خواهد کرد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید