13:49 , 1403/3/22
کد خبر: 000050966
بازدید: 1177
بلاتکلیفی اوسمار در مازندران

هنوز خبری از اوسمار نیست! علی‌رغم گذشت زمانی که یحیی گل‌محمدی برای پاسخگویی به اوسمار تعیین کرده بود، این مربی برزیلی هنوز پاسخی به پیشنهاد سرمربی پرسپولیس نداده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از منیبان,مدیریت باشگاه پرسپولیس اصلا انتظار این را نداشت که اوسمار او را در این شرایطی که با آن مواجه است، قرار دهد.

در واقع شاید او پشیمان باشد که چرا قرارداد اوسمار را قبل از بازی با آلومینیوم با 350 هزار دلار تمدید نکرد و گذاشت کار به جایی برسد که الان این مربی دست بالا را داشته باشد. به هر صورت درویش و مشاورانش به این نتیجه رسیده‌اند که تا امشب منتظر پاسخ نهایی اوسمار بمانند و اگر پاسخ او مثبت نبود از فردا برای جذب سرمربی خارجی اقدام رسمی کنند. البته تا الان گزینه‌های زیادی از کشورهای کرواسی، برزیل، هلند و... توسط ایجنت‌های مختلف به باشگاه پرسپولیس معرفی شده‌اند که هنوز با هیچ یک از این گزینه‌ها مذاکره رسمی انجام نشده است. اتفاقی که قرار است از فردا رخ دهد. در این میان تلاش‌هایی هم از سوی درویش برای گرفتن مجوز برای علی دایی شده و خواهد شد تا تکلیف این گزینه مورد علاقه این مدیر نیز مشخص شود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید