21:18 , 1402/6/28
کد خبر: 000033569
بازدید: 1689
بستری شدن آتیلا پسیانی در بیمارستان

آتیلا پسیانی بازیگر سینما و تئاتر این روزها برای ادامه درمان در بیمارستانی در فرانسه به سر می برد.

به گزارش خبرنگار تلویزیونی ایونا به نقل از ایسنا، روابط عمومی صندوق اعتباری هنر اعلام کرده است که پس از شنیدن خبر بستری شدن استاد آتیلا پسیانی، هنرمند برجسته سینما، تئاتر و تلویزیون ایران در یک بیمارستان در فرانسه، مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر، فوراً با دختر ایشان تماس گرفته و اطلاعات درجریان درمانی وضعیت جسمانی او را جلب کرده و پیگیر روند درمان این هنرمند بزرگ کشور شده‌اند.

سید مجید پوراحمدی نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این تماس تلفنی با دختر استاد آتیلا پسیانی، به وی تسلیت گفته و حمایت و پشتیبانی کامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از این هنرمند محترم را اعلام کرده و در مورد پیگیری وضعیت درمانی وی صحبت‌هایی انجام داده‌اند.

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر هم اظهار کرد که تماس با رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در فرانسه برای عیادت و پیگیری از وضعیت استاد آتیلا پسیانی در دستور کار قرار دارد و صندوق اعتباری هنر تا رسیدن بهبودی کامل این هنرمند معتبر کشور، پشتیبان و همراه وی خواهد بود.

پوراحمدی همچنین تاکید کرد که استاد پسیانی به عنوان یکی از اعضای صندوق اعتباری هنر و تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دارد و از ظرفیت‌ها و امکانات صندوق برای حمایت از وی بهره‌برداری خواهد شد.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر نیز تأکید کرد که حفظ و بهبود وضعیت درمانی هنرمندان و پیشکسوتان فرهنگ و هنر از مسئولیت‌های اساسی و مهم این صندوق محسوب می‌شود و این مسئله با جدیت و پیگیری مداوم دنبال می‌شود.

آتیلا پسیانی به دلیل ابتلا به سرطان در حال حاضر تحت درمان قرار دارد.

نظر شما






نظرات