برای مدال طلا به نروژ رفتم
برای مدال طلا به نروژ رفتم

دارنده مدال برنز سال ۲۰۲۱ جهان گفت: روی کشتی و نحوه مبارزات ولاسوف کار کرده بودم، اما در یک لحظه اشتباه کردم و آهنگ کشتی از دستم خارج شد.

به گزارش گروه خبری نگاه ایرانیان نیوز Ivna، محمدعلی گرایی دارنده مدال برنز رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در نروژ با بیان این مطلب افزود: ولاسف کشتی‌گیر خوبی است، اما شکست ناپذیر نیست و انشاءالله در مسابقات بعدی به گونه‌ای مبارزه خواهم کرد که بتوانم برنامه‌هایم را مقابل او پیاده کنم.

وی ادامه داد: برای کسب مدال طلای جهان به نروژ رفته بودم و تمام تمرکزم را روی موفقیت در این رقابت‌ها معطوف کرده بودم، اما یک لحظه در حالت خاک دستم به اشتباه حرکت کرد و ولاسف توانست از فرصت به دست آمده استفاده کند و کشتی را به سود خودش به پایان برساند. علاوه بر ولاسف سایر حریفان هم کشتی‌گیران خوبی بودند و از آمادگی بالایی برخوردار بودند و طبیعتا همه برای کسب بهترین نتیجه آمده بودند.

گرایی تصریح کرد: رقابت بین مدعیان این وزن به معنای واقعی کلمه سخت و سنگین بود. حریفان خوبی داشتم و برای تک‌تک آن‌ها با برنامه و تاکتیک مناسب به روی تشک می‌رفتم و در فرصت مناسب اقدام به اجرای فن و رسیدن به امتیاز می‌کردم. در مجموع باید بگویم علی‌رغم اینکه به مدال طلا دست پیدا نکردم، اما کسب مدال برنز هم توانست تاحدودی حال دلم را خوب کند، چرا که می‌خواستم شکست المپیک را جبران کنم و با خودم عهد بسته بودم که در این رقابت‌ها حتما به روی سکو بروم.

دارنده ۳ مدال برنز جهان در پایان خاطرنشان کرد: زحمات زیادی کشیدم و تمرینات سنگین و اردو‌های پرفشاری را پشت‌سر گذاشته بودم. مدال المپیک را از دست دادم و پاسخ سختی‌هایی که کشیده بودم این بود که حداقل در این رقابت‌ها به مدال برسم. خوشحالم که دست خالی به کشور برنگشتم و باید از پدر و مادر و برادر و خواهرم و همچنین همسر مهربانم که در این مدت علی‌رغم اینکه سختی‌های زیادی کشیدند، اما همواره از من حمایت کردند و برای ادامه راه قهرمانی به من انگیزه دادند تشکر کنم. همچنین باید از کادرفنی، فدراسیون کشتی و موسایی رئیس زحمتکش هیئت کشتی استان فارس که همیشه هوای کشتی‌گیران را داشته است، تشکر و قدردانی کنم. از مردم خوب کشورمان هم که همواره با دعای خیر و تشویق‌های خود به ما روحیه و انرژی دادند هم تشکر می‌کنم.

 

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان