16:39 , 1403/4/15
کد خبر: 000056281
بازدید: 1184
برادر وارون داوان

وارون دهاوان بازیگر جوان و پر انرژی سینمای هند و یکی از سوپر استار های موفق و محبوب در جهان می باشد

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا، وارون دهاوان در 24 آوریل سال 1987 در یک خانواده هنردوست به دنیا آمد. پدر او دیوید دهاوان نام دارد که از کارگردانان و فیلم سازان بالیوود می باشد. برادر بزرگترش روهیت نیز مانند پدر از کارگردانان بالیوود می باشد. عموی آنها نیز بازیگر است. وارون تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه ناتینگهام ترنت انگلستان به اتمام رساند. قبل از وارد شدن به دنیای بازیگری و در سال 2010 به عنوان دستیار کارگردان در فیلم "اسم من خان است" در کنار کارن جوهر فعالیت داشت.

تغییر رویه وارون دهاوان در بازیگری

وارون دهاوان در فیلم مه ترا هیرو به کارگردانی پدرش ایفای نقش کرد.

او که تا کنون در فیلم های کمدی عاطفی بازی می کرد اکنون و در سال 2015 وارد یک مرحله دیگری می شود و در یک فیلم جنایی به نام Badlapur به ایفای نقش می پردازد. او نقش مردی را بازی می کند که همسر و فرزندش را به قتل رسانده اند و در پی انتقام جویی است.

به گفته خودش بازی در این فیلم برایش یک تجربه وحشتناکی بود به طوری که بعد از مدتی بازی کردن در این فیلم دچار افسردگی شد. او در این فیلم آنقدر در نقش خود فرو رفته بود که متوجه نبود در حال بازیگری است. این فیلم برای او یک تجربه موفقیت آمیزی نیز بود زیرا در این فیلم مورد توجه منتقدان سینمایی قرار گرفت و نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول از جشنواره فیلم فیر شد.

برادر وارون داوان

در سال 2016 وارون در یک فیلم پلیسی اکشن کمدی به نام "دیشوم" با کارگردانی برادرش روهیت شتی بازی کرد. او در این فیلم در کنار بازیگرانی مانند جان آبراهام و جکلین فرناندز به ایفای نقش پرداخت. این فیلم نیز در گیشه موفق عمل کرد و فروشی معادل 17 کرور داشت.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید