10:58 , 1402/11/24
کد خبر: 000041481
بازدید: 1336
ببینید/ مهران غفوریان با "شب خوش" برگشت

مهران غفوریان در صفحه مجازی خود تیزر برنامه جدید تلویزیونی خود به نام "شب خوش" را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار تلویزیونی ایونا به نقل از تسنیم، مهران غفوریان در صفحه مجازی خود تیزر برنامه جدید تلویزیونی خود به نام "شب خوش" را منتشر کرده است. این برنامه قرار است از امشب پخش خود را آغاز کند و روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران میهمان خانه‌های ایرانیان باشد.

مهران غفوریان، بازیگری که به تازگی نقش "زخم‌کاری" را در نمایش‌خانگی داشته و با نقش متفاوت در "آبی روشن" به جشنواره فیلم فجر آمد، حالا قرار است با تجربه دیگری در مقام مجری به تلویزیون بازگردد. وی سابقه اجرای برنامه‌های "اعجوبه‌ها" و "سه شو" را در کارنامه خود دارد.

گفته می‌شود این برنامه تلویزیونی یک تاکشوی شبانه (جنگ شبانه) است که سلیم ثنایی تهیه‌کننده آن و البته خود مهران غفوریان هم به عنوان مجری این برنامه قرار دارد و کارگردانی هم می‌کند. حسین باقریان مدیر تولید، احمدرضا کاظمی سرپرست نویسندگان، علی میری سردبیر، محمد درخشان کارگردان تلویزیونی و مهیار صادقی تدوینگر این برنامه است.

همچنین مهدی غفوریان آهنگسازی این برنامه را برعهده دارد و پویا موحدی جانشین تهیه‌کننده، محسن باقریان دستیار تولید از دیگر عوامل این برنامه به شمار می‌روند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید