10:10 , 1403/4/18
کد خبر: 000056814
بازدید: 1159
بایرن مونیخ رکورد نقل و انتقالات خود را شکست

مایکل اولیسه، وینگر 22 ساله کریستال پالاس، با امضای قراردادی 5 ساله به جمع باواریایی‌ها ملحق شد. او تا سال 2029 پیراهن بایرن مونیخ را به تن خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه , بایرن مونیخ تایید که کرد مایکل اولیسه، وینگر کریستال پالاس، با قراردادی 5 ساله به این باشگاه ملحق شده است.

بازیکن تیم زیر 21 ساله‌های فرانسه با قراردادی به ارزش 70 میلیون یورو، به عنوان دومین خرید تابستانی بایرن مونیخ معرفی شد.

تیم ونسان کمپانی برای جذب این بازیکن کار آسانی نداشت و موفق شد در رقابت با چلسی و منچستریونایتد از لیگ برتر انگلیس، مایکل اولیسه را جذب کند.

مونیخ

 
اولیسه پس از امضای قرارداد با بایرن مونیخ گفت: "مذاکرات بایرن بسیار مثبت بود و بسیار خوشحالم که اکنون برای چنین باشگاه بزرگی بازی خواهم کرد.

این یک چالش بزرگ است و دقیقا همان چیزی است که من به دنبال آن بودم. می‌خواهم خودم را در این سطح ثابت کنم و نقشم را در تضمین کسب هر چه بیشتر عناوین ممکن با بایرن، در سال‌های آینده ایفا کنم."

بایرن مونیخ که تلاش می‌کند در فصل آینده دوباره قهرمانی بوندس‌لیگا را به دست بیاورد و از بایرلورکوزن به عنوان قهرمان فصل قبل پیشی بگیرد، قبل از اولیسه هیروکی ایتو، مدافع اشتوتگارت، را به خدمت گرفته بود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید