بانک و بیمه و بورس

آخرین اخبار

بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور آسایش بانوانی که در این مجموعه سپرده قرض الحسنه دارند، طرح وامی به نام «اندوخته بانوان» را تدارک دیده است.

بانک مرکزی بندهای مرتبط با قانون بودجه سال ۱۴۰۳ در خصوص پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج را به شبکه بانکی ابلاغ کرد؛ تسهیلاتی که در سال ۱۴۰۳ به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان است.

در ادامه جزئیات جدید از دریافت سود سهام عدالت جدید را بخوانید.

بانک مرکزی طرح کهربا را با ۶ بانک کلید زد که بر اساس آن تراکنش بانکی با برنامک‌های هوشمند تلفن همراه بدون نیاز به کارت‌های بانکی امکان‌پذیر است.

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با ۶ هزار و ۲۳۲ واحد افزایش در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۰۸ هزار و ۲۱۴ واحدی قرار گرفت.

بانک مرکزی از آغاز اجرای طرح «کهربا» خبر داد که بر اساس آن امکان انجام تراکنش‌های خرید با استفاده از نسخه الکترونیکی ایمن کارت‌های بانکی و استفاده از آنها به جای کارت‌های فیزیکی بانکی روی دستگاه‌های پایانه فروشگاهی فراهم می‌شود.

با این که بانک مرکزی به منظور دسترسی اقشار مختلف مردم به خصوص، دهک‌ های کم برخوردار به تسهیلات و انواع وام بانکی، پرداخت «وام با یارانه» و «یارا کارت اعتباری» را مجاز دانسته است؛ اما در عمل؛ اکثر بانک ها به دلیل کمبود منابع مالی، وامی را با یارانه برای مشتریان در نظر نگرفته یا آن را محدود به قشر خاصی از متقاضیان نموده اند.

دریافت وام ودیعه مسکن؛ افرادی که در خانه های استیجاری زندگی می کنند و قصد دریافت وام ودیعه مسکن را دارند، می بایست مراحل ثبت نام مستاجران در سامانه املاک را انجام دهند.

حقوق بازنشستگان لشکری از بانک سپه احتمالا ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ پرداخت می شود

عشقی گفت: اعتمادسازی مهمترین بخش در بازار سرمایه است و تمام دستگاه‌ها باید کمک کنند که اعتماد با تصمیمات به موقع به بازار سرمایه بازگردد.

سود سهام عدالت افرادی که به هر دلیلی در اسفندماه ۱۴۰۲ موفق به دریافت سود نشدند و همچنین سود سهام عدالت گروهی از وراث به‌زودی به حساب آن‌ها واریز خواهد شد.

علی دهقان‌کیا رئیس کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تهران از افزایش وام بازنشستگان تامین اجتماعی امسال خبر داد.

پیش بینی بورس فردا سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ چیست؟ جزئیات تکمیلی این پیش بینی را در این مطلب مطالعه کنید.

چه زمانی بازنشستگان از بانک صادرات میتوانند حقوق خود را تماشا کنند؟

رئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: در سال گذشته بیش از سه هزار و ۶۰۰ شماره کارت، حساب بانکی، سیم کارت و سریال گوشی تلفن همراه در راستای پیشگیری از کلاهبرداری مسدود شده است.

صندوق توسعه ملی فردا (دوشنبه 27 فروردین 1403) هزار میلیارد تومان در بورس سرمایه‌گذاری می‌کند.

در جریان برگزاری جلسه اضطراری برای بازار سرمایه در پی تنش‌های اخیر، دامنه بورس به مثبت و منفی یک کاهش یافت و هم اکنون روی تابلوی معاملات اعمال شده است.

بر اساس مصوبه سازمان بورس معاملات روز یک شنبه با دامنه محدوده شده برگزار می‌شود.

تعداد بسیاری از افراد خواستار ثبت نام مجدد سهام عدالت برای جاماندگان شدند. اکنون این افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه samanese.ir جاماندگان سهام عدالت و تکمیل نمودن فرم ثبت نام سهام عدالت جاماندگان اقدامات لازم را انجام دهند.

سود سهام عدالت افرادی که به هر دلیلی در اسفندماه ۱۴۰۲ موفق به دریافت سود نشدند و همچنین سود سهام عدالت گروهی از وراث به‌زودی به حساب آن‌ها واریز خواهد شد.