بانک و بیمه و بورس

روز گذشته اگرچه سقف تراکنش های خرید بانکی دو برابر شد اما هنوز سقف مبلغ کارت به کارت مانند گذشته است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه از موافقت رهبر انقلاب با درخواست دولت مبنی بر برداشت از صندوق توسعه ملی خبر داد.

سود سهام عدالت سال 1400 نسبت به سال قبل آن دو برابر افزایش داشته است.

اشخاص حقیقی که محدوده سنی آنها بالای 18 سال باشد می توانند با کارت ملی خود دلار بخرند.

بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره اقساط تسهیلات؛

بخشنامه اخیر بانک مرکزی که دوم آبان ماه سال جاری به بانک ها ابلاغ شده دست سیستم بانکی را برای برداشت مبلغ از حساب و دارایی های فرد یا ضامن او باز می‌گذارد.

200 دستگاه خودرو لاماری ایما فردا(یکشنبه، اول آبان) در بورس کالا عرضه خواهد شد.

وزیر اقتصاد اخیرا از اختصاص سهام عدالت 10 میلیون تومانی صحبت کرده اما این رقم به چه کسانی تعلق می گیرد؟

رئیس سازمان خصوصی سازی که پیش از این نیز از واگذاری سهام عدالت به برخی افراد جامانده مانند افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد خبر داده بود، آخرین وضعیت تخصیص این سهام را تشریح کرد.

اولین روز هفته با کاهشی شدن نرخ طلا و سکه در بازار استارت خورد.

معاون سازمان برنامه و بودجه چنین اعلام کرده که لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان پس از تصویب در دولت با دو فوریت به مجلس فرستاده شده است.

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر اعطای وام 10 میلیونی به سرپرستان خانواده های یارانه بگیر منتشر شد که سازمان هدفمندی یارانه ها تاکید کرد: ارائه چنین وامی صحت ندارد.

اگرچه گفته شده برخی واجدین شرایط طی دو هفته گذشته وام اربعین را دریافت کرده اند اما همچنان مشخص نیست از میان سه میلیون و 300 هزار نفری که برای دریافت این وام ثبت نام کرده بودند چه تعدادی وام گرفته اند و تکلیف بقیه چه می شود.

وزیر اقتصاد به تازگی چنین اعلام کرده که طی یک تا دو ماه آینده وام های خردی که مبلغ آنها کمتر از 10 میلیون تومان باشد، به صورت بدون کارمزد از سوی دو بانک قرض الحسنه ارائه خواهند شد.